„X Faktoriuje“ pasirodysianti Raminta Vyšniauskaitė: „Norisi, kad klaidų būtų kuo mažiau“

Raminta Vyšniauskaitė / Foto Pro nuotr.
Raminta Vyšniauskaitė / Foto Pro nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-12-03 13:33
AA

Sekmadienio vakarą „X Faktoriaus“ gerbėjų dėmesiui – etapas „Kėdžių iššūkis“, kuriame susikaus dešimt apie šlovę svajojančių. Šį kartą dėl bilietų į finalus kovos vyresnieji projekto dalyviai. Tik keturiems iš jų pasiseks tęsti dalyvavimą toliau.

Tolimesnis dalyvių likimas priklausys nuo Marijono Mikutavičius. Tik jis spręs, kurie iš dešimties yra verti „X Faktoriaus“. Kiti teisėjai turės patariamąjį balsą – visa atsakomybė grius ant M. Mikutavičiaus pečių.

Viena iš sekmadienį lipsiančių į sceną – Raminta Vyšniauskaitė. Mergina jau turi savo gerbėjų ratą, kuris susiformavo vedant laidas radijo stotyje „Power Hit Radio“.

Prieš dešimt metų Raminta jau bandė savo laimę muzikiame šou. Prieš pasirodymą kalbinta „X Faktoriaus“ dalyvė neslėpė – jaudulys jai nesvetimas.

„Dabar jaudulio daugiau nei tada. Gal su amžiumi tai ateina, tampi atsakingesnis. Nesvarbus, ką kiti apie tave galvoja. Svarbiausia, kad prieš save gerai pasirodytumei. Nėra malonu žiūrėti į save ekrane ir matyti klaidas. Norisi, kad tų klaidų būtų kuo mažiau“, – tikins Raminta.

Ramintos pasirodymas pirmojoje atrankoje:

Radijo laidų vedėja tikins – dalyvavimas „X Faktoriuje“ yra labai gera patirtis, geras nuotykis, kuris gali baigtis kažkuo rimtu. „Mano gyvenimas tikrai nesiverčia. Niekas po projekto nesustos, iš darbo neišmes, vaikinas nepaliks“, – šypsosis populiariausio Lietuvoje televizijos projekto dalyvė.

Dalyvaudama projekte Raminta įsitikino – dainuoti „X Faktoriaus“ scenoje ne tas pats, kas namuose: „Kai atsistoji prieš žiūrovą – ir tekstą pamiršti, ir vokalo mokytojo pamokas. Reikia labai daug dirbti, kad ant scenos parodytume tai, ką esi išmokęs.“

„X Faktoriuje“ taip pat pasirodys Ugnė Buziliauskaitė, Žana Spiričeva, Paulius Jonikas, Agnė Ginaitienė, Erika Astrauskaitė, Artur Veber, Domas Česnulevičius, Marija Beržė, Justina Urbonavičiūtė.

Kaip dalyviams seksis projekte ir kurie iš jų taps „X Faktoriaus“ finalistais, sužinosite sekmadienį, 19.30 val. per TV3.