„X Faktoriuje“ uždainavęs Andrius Mamontovas siuntė linkėjimus 75-metį švenčiančiai mamai

Andrius Mamontovas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Andrius Mamontovas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-15 22:07
AA

Sekmadienį „X Faktoriaus“ scenoje netrūko staigmenų. Įspūdingi finalisčių pasirodymai, drauge su jomis koncertavusios populiariausios muzikos žvaigždės – paskutinėje ketvirtojo sezono laida stebino ne vieną. Vienu iš vakaro svečių tapo ir Andrius Mamontovas.

Atlikęs kūrinį jis prasitarė – šiandien jo mamos gimtadienis. Muzikantas scenoje pasveikino sekmadienį 75-erių metų sukaktį švenčiančią mamą. Jo linkėjimus studijoje susirinkusi publika palydėjo garsiais plojimais.

Andrius Mamontovas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Finalinėje „X Faktoriaus“ laidoje dėl pergalės susirungė trys finalistės: jauniausia projekto dalyvė Iglė Bernotaitytė, unikalaus balso savininkė Paulina Paulauskaitė ir reperės „Golden Age“. Deja tarpinis balsavimas nebuvo sėkmingas Paulinai, ji atsisveikino su projektu jam dar nesibaigus.

Projekte netrūko įspūdingų pasirodymų, kai kurie jų sukėlė aštresnių emocijų. Žiūrovų dėmesį prikaustė seksualus, energija trykštantis „Golden age“ ir Donny Montell šou, po kurio projekto teisėjai negailėjo komplimentų. Įkaitusią atmosferą pajuto ir teisėjas Saulius Prūsaitis. Girdamas merginų ir Donny Montell pasirodymą jis į kamerą parodė dviprasmišką gestą.

TAIP PAT SKAITYKITE: „X Faktoriaus“ superfinalas: iškrito Paulina, kovą tęsia Iglė ir „Golden Age“

Muzikinio projekto „X Faktorius“ superfinalas (105 nuotr.)
+99
Finalinės „X Faktoriaus“ laidos užkulisiai (34 nuotr.)
+28