„X faktoriuje. Žvaigždės“ – emocingas L.Kalpokaitės pasirodymas: drebėjo rankos ir kaupėsi ašaros

Akimirka iš muzikinio šou „X faktorius. Žvaigždės“/ TV3 nuotr.
Akimirka iš muzikinio šou „X faktorius. Žvaigždės“/ TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-09-26 13:46
AA

Šį sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai kviečiami stebėti „X faktorius. Žvaigždės“. Emocijų kupinas projekto etapas „Kėdžių iššūkis“ vadinamas vienas įdomiausių. Dėl trijų vietų superfinale kovos vyresni nei 39 metai žinomi dalyviai, puikiai atpažįstami TV žiūrovams. Kurie pateks į tiesioginius finalus? Ką sau į komandą pasirinks Marijus Mikutavičius?

Vienas emocingiausių vakaro pasirodymų – Lietuvos kino ir teatro aktorės Larisos Kalpokaitės atlikta daina. Scenos artistė neslepia, kad TV projekto aplinka jai yra labai neįprasta. Kur kas dažniau Larisa būna salėje, tyloje, ją stebi žiūrovai, o ne ryškios šviesos.

„Aš galvoju, kada gi man bus neįdomu, kada nustosiu lįsti ten, kur gal ir nevalia lįsti. Labiausiai traukia tai, kad tu padarai ir viskas. Nėra nei dublių, nei pakartojimų. Čia kaip tiesioginis eteris. Aš tikiuosi, kad viskas bus gerai. Jeigu Tina Turner galėjo 80 metų dainuoti, jeigu dainuoja masė kitų dainininkų, kodėl aš negaliu išeiti ir dainuoti? Ir dainuoti tai, ką aš noriu?“ – sako viena mylimiausių šalies aktorių.

Akimirka iš muzikinio šou „X faktorius. Žvaigždės“/ TV3 nuotr.

Teatro žvaigždė projekte uždainavo baltarusių kalba. Ilgametę scenos patirtį turinti aktorė taip įsijautė į savo pasirodymą, kad baigus dainuoti sunkiai tramdė emocijas. L.Kalpokaitei drebėjo rankos, o akyse kaupėsi ašaros. Šou teisėjai liko pribrokšti – tokio įsijautimo ir dainos pajautimo jie seniai scenoje neregėjo.

„Jums nėra ko bijoti, esate nuostabi. Atidavėte tiek daug emocijos ir energijos. Marijus būtinai turėtų pasiūlyti jums prisėsti“, – gyrė Saulius Prūsaitis.

Akimirka iš muzikinio šou „X faktorius. Žvaigždės“/ TV3 nuotr.

„Gyvenime pas mus neskambėjo tokios dainos. Aš matau, kas su jumis darosi. Lygiai tas pats darėsi su mumis, atsivožėme kėdėse. Tai buvo tokio stiprumo emocija. Jūs taip gerai tai perteikėte, gerai sudainavote. Aš esu be žodžių. Aukščiausio emocinio lygio kūrinys“, – pagyras žėrė Saulius Urbonavičius-Samas.

„Neįsivaizduoju, kaip šią dainą galima dainuoti be energijos ir emocijos. Aiškiai jus supratome, buvo aiški dedikacija. Emocija labai stipri, o man muzikoje tai yra svarbiausia“, – gerų žodžių negailėjo Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Akimirka iš muzikinio šou „X faktorius. Žvaigždės“/ TV3 nuotr.

„Žiūrėdamas į jus galvojau, kad neišeina šios dainos atsistoti ir padainuoti. Turi turėti įdirbį. Susidarė įspūdis, kas jūs turite bagažą, žinote, ką daryti su šia daina. Bet kuriam jaunam atlikėjui turėtumėte pasakoti, kaip reikia įsigyventi į kūrinį. Tai buvo geriausias to pavyzdys“, – sakė Marijus Mikutavičius.