Ypatingame renginyje Mantas Wizard viena scena dalijosi su „America’s Got Talent“ žvaigžde Aaronu Crow

Mantas Wizard ir Aaronas Crow / Atstovų nuotr.
Mantas Wizard ir Aaronas Crow / Atstovų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-11-10 10:00
AA

Iliuzionistas Mantas Wizard vis dar gyvena magiškais įspūdžiais, kuriuos prieš kelias dienas patyrė Rygoje: Latvijos sostinėje vyko naujo teatro-muziejaus „Mystero“ atidarymas. Šio tarptautinio renginio metu lietuvių artistas, kaip kviestinė žvaigždė, pristatė savo naujausią triuką, kurį tobulino bemaž dvejus metus.

Tai vienintelis ir unikalus toks tematinis teatras ne tik Baltijos šalyse, bet ir Skandinavijoje. Tad nenuostabu kad atidarymas sulaukė ypač didelio Latvijos žiniasklaidos ir žinomų žmonių susidomėjimo.

Tris dienas trukęs teatro-muziejaus „Mystero“ atidarymas žavėjo lankytojus įvairiausiomis pramogomis, kurias vainikavo įvairių šalių magijos meno žvaigždžių pasirodymai.  

Kaip pasakojo Mantas Wizard, jam buvo neįtikėtina garbė ir džiaugsmas sulaukti kvietimo pasirodyti su geriausiais savo srities profesionalais bei sulaukti puikių atsiliepimų.

Magiškame Gala vakare lietuvis iliuzionistas turėjo galimybės pasirodyti vienoje scenoje drauge su pasaulinio lygio žvaigždėmis, tokiais, kaip „America’s Got Talent“ žvaigžde ir finalininku Aaronu Crow iš Belgijos.

Mantas jau daugelį metų yra pažįstamas su A.Crow ir jau ne pirmą kartą susitinka vienoje scenoje. Renginyje lietuvis taipogi sutiko ir italų charizmatiško bei teatrališko dueto „Disguido“ narius.

„Tikrai jaučiausi pagerbtas ir įvertintas, kad organizatoriai pakvietė mane pasirodyti „Mystero“ teatro atidaryme. Tai didelis įvertinimas man ir mano darbui ir tuo pačiu buvo smagu reprezentuoti savo šalį“, – nuostabos neslėpė M.Wizard.  

Mantui šis renginys buvo ypatingas ir tuo, jog jo metu pristatė savo naujausią numerį „Enigma“, prie kurio dirbo ir jį ruošė bemaž dvejus metus.

„Tai išties sudėtingiausias rankų miklumo pasirodymas mano repertuare. Jo metu mano rankose iš niekur atsiranda šimtai kortų, jomis nukloju visą sceną. Džiaugiuosi, kad šio triuko premjera sulaukė ir mano profesionalų kolegų, ir Latvijos žiūrovų bei žiniasklaidos įvertinimo“, džiaugėsi iliuzionistas. 

Teatro-muziejaus „Mystero“ atidarymas / Atstovų nuotr.

Teatro-muziejaus „Mystero“ įkūrėjai garsūs Latvijos prodiuseriai Enrico ir Dace Pecoli, kurie daugiau nei metus kruopščiai dirbo įrengiant šią neįtikėtiną erdvę. Buvusį istorinį pastatą, kur kadaise buvo kino teatras, pavertė magijos teatru-muziejumi.

Keliaudami po pasaulį E. ir D.Pecoli sukaupė neįtikėtiną magiškų rekvizitų, istorinių kino, teatro ir, žinoma, magijos meno eksponatų kolekciją. Teatro sienas puošia istoriniai garsių artistų plakatai, tad pats teatras užburia žiūrovą savo bohemiška ir paslaptinga aura vos į jį įėjus. 

„Atėjus ramesniems laikams ir planuojančius aplankyti Rygą tikrai kviečiu nepraleisti progos užsukti į šią stebuklingą, magišką vietą“, šypsosi Mantas. 

Teatro-muziejaus „Mystero“ atidarymas / Atstovų nuotr.

Pasak pašnekovo, renginio metu, buvo laikomasi visų Latvijoje šiuo metu būtinų reikalavimų, kas organizatoriams buvo tikras iššūkis. Kėdės buvo sustatytos atitinkamu atstumu, žiūrovai dėvėjo kaukes, o visiems atlikėjams, pasirodantiems scenoje, buvo atlikti koronaviruso testai. Taip siekta užtikrinti renginio saugumą.

„Šią procedūrą teko patirti ir man. Vos atvykęs į Latviją vykau į specialų punktą atlikti testo, viešbutyje laukiau rezultatų ir tik tuomet galėjau pradėti repeticijas ir pasiruošimą. Dėl esamos padėties buvo ribojamas lankytojų skaičius ir tik pusė galimo žiūrovų skaičiaus buvo susodinama. Visgi buvo smagu matyti puikiai nusiteikusius žmones. Latvijos situacija geresnė nei Lietuvos, tad renginiams taikomi apribojimai kiek lengvesni. Žinoma, organizatoriai vis tiek stengėsi užtikrinti visas reikiamas sąlygas ir saugumą“, – pasakojo M.Wizard.  

Mantas Wizard / Atstovų nuotr.

Pasak Manto, žiūrovų susidomėjimas ir puiki nuotaika šio ranginio metu tik įrodė, kad kažko stebuklingo mums reikia ir sunkiais laikais, o tai jį įkvėpė, kaip artistą, laukti geresnių laikų Lietuvoje, kuomet vėl galėsime gyvai mėgautis įvairiais scenos menais.

Latvijos sostinėje vyko naujo teatro-muziejaus „Mystero“ atidarymas (19 nuotr.)
+13