Ypatingos Pauliaus Bagdanavičiaus Kalėdos – naujuose namuose su žmona Lina ir dukra Paulina

Paulius Bagdanavičius ir Lina Bagdanavičienė su dukrele Paulina / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkui Pauliui Bagdanavičiui šios šventės – ypatingos. Šiemet aplink Kalėdų eglę jau ropoja dukrelė Paulina, šalia – mylima žmona Lina, o šiuos džiaugsmus papildė ir malonus jaudulys – tai pirmosios jo šeimos šventės nuosavuose namuose, į kuriuos visi trys įsikėlė vos prieš du mėnesius.

Šiemet P.Bagdanavičiui metai itin darbingi – daugybė pasirodymų, pasiruošimas naujametiniam koncertui su orkestru, televizijos filmavimai...

„Koncertuoju kaip niekada daug, todėl daugiausiai visu šventiniu pasiruošimu rūpinosi žmona. Ką kartu padarėme – tai nusipirkome eglutę, iškart po koncerto jos važiavome, o puošti teko panakčiui, nes tai buvo reta proga, kai visi namuose“, – šypsojosi Žmonės.lt kalbintas P.Bagdanavičius.

Bagdanavičiai šiemet nusprendė puošti dirbtinę eglutę, mat baiminosi, kad gyva žaliaskarė pradės mesti spyglius, o po namus jau ropojanti dukra jų gali praryti.

Pauliaus Bagdanavičiaus dukrytė Paulina / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Šiemet kaip niekada jaučiasi jaukumas ir namų šiluma – ne tik dėl dukrelės, bet ir dėl savo būsto. Visai kiti jausmai, kai susikuri savo paties aplinką, savo tikruosius namus. Stengėmės kuo greičiau įsigyti būstą – aš visada turėjau šį tikslą, o atsiradus dukrai savų namų poreikis dar labiau išaugo. Norėjau, kad ji augtų savuose namuose, kad nereikėtų pratintis vis prie naujų patalpų“, – apie sprendimą prieš pat šventes įsikelti į naujus namus pasakojo Paulius.

Dainininkas atviravo, kad svajojo apie namą, tačiau kol kas šiuos planus su žmona nusprendė atidėti ateičiai. O dabar jaunieji tėvai jau gyvena džiugiomis Paulinos kambario įkurtuvių nuotaikomis.

„Po naujųjų pradėsime įrenginėti jos kambarį, kad būtų toks tikras vaikiškas mergaitiškas kambarys“, – nekantrauja prieš devynis mėnesius tėvu tapęs P.Bagdanavičius.

Pauliaus Bagdanavičiaus dukrytė Paulina / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Per Kūčias – dviguba šventė

Bagdanavičių šeimai Kūčios – dviguba šventė, mat Pauliaus žmona Lina gimusi gruodžio 24-ąją. Šiemet per Kūčias jai suėjo 27-eri.

Paulius juokėsi, kad per šventes likti be dovanų tiesiog neturi teisės, mat nenustebinti žmonos gimtadienio, o kartu ir švenčių proga, būtų mažų mažiausiai nesąžininga: „Išeina dviguba šventė, todėl be dovanų jau būtų sunku išsisukti.“

Šiemet šeimoje didelis dėmesys teko dukrai – juk tai pirmosios Paulinos šventės, todėl, nors mergaitė dar neturi nė metukų, jos Kalėdos be dovanų tikrai nepraeis.

„Dairėmės žaislų, galvojome apie dukrelės gerovę, o ateityje juk reikės ir Kalėdų Senelį suorganizuoti (šypsosi). Šiemet visa giminė labai džiaugsis, kad prie stalo bus dar viena kėde daugiau“, – šypteli.

Pauliaus Bagdanavičiaus dukrytė Paulina / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kalėdos  – prie gausaus giminės stalo

Dainininkas pasakojo, kad Kalėdos jam – pati gražiausia šventė, mat prie patiekalais nukrauto stalo susirenka gausus būrys giminaičių.

„Mūsų giminė  – labai didelė, o visi susitinkame būtent per Kalėdas: susirenka gausus būrys pusseserių ir pusbrolių, giminaičiai parvyksta iš užsienio. Kai kurių būname nematę net metus, tad prie Kalėdų stalo susirenka gausus būrys – išties smagu, tikros šventės!“ – šypteli.

Paulius pasakojo, kad šeima pasiskirsto darbus, visi imasi to, kas jiems sekasi geriausiai, kad Kalėdų stalas galiausiai viliotų kvapais ir skoniais. Jis pats būna atsakingas už aguonpienio darymą, žmona Lina kepa kalėdinį pyragą.

„Draugiškai pasidaliname pareigomis, kad nebūtų taip, jog vieniems šventės vien tik darbas, o kitiems – tik poilsis“, – juokėsi pašnekovas.

Pauliaus Bagdanavičiaus Kalėdos su šeima naujuose namuose (17 nuotr.)
+11
Skaitykite daugiau