Grupė „Yva“ po dešimties metų pertraukos koncertavo Londone

„Yvos“ viešnagė Anglijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Mums skaičius trylika tapo lemtingu“, – vienbalsiai sušunka „Yva“ merginos, būtent tiek metų gyvuoja grupė. Po dešimties metų pertraukos merginos sugrįžo į Londoną, su pirmąja „Yvos“ sudėtimi, kurią sudaro jos lyderė Natalija Bunkė, Kristina Ivanova, ir Goda Alijeva.

„Esame labai laimingos ir pasikrovusios geros energijos. Daugelis mūsų kartos jaunimo, draugų, iškeliavo iš Lietuvos ieškoti geresnio gyvenimo svetur, todėl visų pirma, po grupės atsikūrimo, norėjome jiems padovanoti savo koncertus ir paklausti jų gyvai, kaip jiems sekasi, kaip jie gyvena ar neplanuoja sugrįžti atgal į Lietuvą. Pačios maloniai buvome nustebusios, kad žmonės prisiminė visus dainų žodžius ir dainavo kartu su mumis. O legendinį Yva hitą „Paukštelis“ kartojome ne vieną ir ne du kartus. Po koncerto priėjo, prie manęs porelė ir sako: jūsų daina „Panelė iš Kauno rajono“ mums primena susipažinimo pradžią, – pasakojo Goda ir pridūrė: – Jausmas, kai tu pradedi naują projektą, ir kai tave „veža“ tai ką tu darai ir jauti tikrą pasitenkinimą, jėgą kuri apsijungia mums sustojus tryse! Tai niekaip negalima pavadinti kitaip nei uraganu!“

„Yvos“ viešnagė Anglijoje / Asmeninio albumo nuotr.

„Koncertai Londono lietuvių pamėgtame „Roka“ klube ir Piterboro mieste praėjo taip greitai. Šis savaitgalis buvo tikrai stiprus startas, buvo nerealu… tokio audringo palaikymo ir geros emocijos senokai nebuvau patyrusi… žmonės žinojo mūsų dainų žodžius geriau už mus“, – sakė Natalija.

„Yvos“ viešnagė Anglijoje / Asmeninio albumo nuotr.

„Žinoma, nemažą kelionės dalį sudarė apsipirkinėjimas, tiek daug visokių gėrybių vaikams ir sau prikrovėme pilnutėlius lagaminus. Koncertų organizatorė Kotryna pasirūpino, kad gyventumėme pačiame Westfield prekybos centre esančiame viešbutyje. Niekur neskubėdamos vis grįždavome į kambarį išsimatuoti naujų rūbų ir pamačiusios, ką kita nusipirko, bėgdavome ieškoti to paties. Nenustebkite, kai pamatysite mus vienodai apsirengusias ne tik scenoje, bet ir gatvėje“, – juokėsi Kristina.

Natalijos Bunkės su grupe „Yva“ viešnagė Anglijoje (27 nuotr.)
+21
Skaitykite daugiau