Žalgirio arenai besiruošianti atlikėja GJan susidūrė su iššūkiais: „Turiu mėlynes ir patinimus“

GJan / Asmeninio archyvo nuotr.
GJan / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-27 19:15
AA

Atlikėja ir dainų autorė Greta Jančytė – GJan, neseniai išleidusi vieną sėkmingiausių šios vasaros singlų Lietuvoje „Važiuoju kur širdis“, nestovi vietoje ir pristato naują kūrinį „Raudonų vyšnių sodai“, kartu su vaizdo klipu.

„Filmavimo metu buvo idėja bandyti sustabdyti automobilį. Nors greitis ir nebuvo didelis, akirmirkom galvojau, kad tuoj palįsiu po automobilio ratais. Taip stipriai įsijaučiau į vaidmenį, kad jau savaitę laiko nuo trankymosi į automobilį turiu mėlynes ir patinimus. Nepaisant to, pastangos ir skausmas visiškai vertas rezultato, nes gavosi geriau nei įsivaizdavau“, – džiaugiasi atlikėja.

GJan naujame kurinyje ironiškos ir telenoveliškos eilutės persipina ne tik vaizdo klipe, bet ir gyvenime – „Jeigu mano kelių pastarųjų metų išgyvenimus su kai kuriomis valstybinėmis institucijomis ir statybų sektoriuje dirbančiais žmonėmis būtų galima aprašyti kaip meilės romaną, jis vadintųsi – „Raudonų vyšnių sodai“, – dainos inspiracija savo socialinėje paskyroje dalinasi atlikėja.

„Raudonų vyšnių sodai“ jau skamba visose internetinėse platformose. Kūrinys taip pat skambės ir didžiausiame iki šiol rengiamame atlikėjos koncerte Žalgirio arenoje, sausio 20 dieną.

Jam atlikėja ruošia ne tik garsiausias savo dainas, tokias kaip „Važiuoju kur širdis“, „Ruduo“, „Melagė“, „Leidžiu sau viską“, bet ir naują lietuvišką albumą: „Juo labai džiaugiuosi, todėl noriu, jog šio albumo dainos skambėtų kuo didesnėje erdvėje ir kuo didesnei miniai žmonių. Norisi pateikti visą nuotaikų paletę, kad klausytojas ateitų su manim verkti, juoktis ir šokti“.