„Žalgirio“ vadovas P.Motiejūnas ir gimnastikos čempionė K.Sklenytė susilaukė pirmagimio

Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas ir gimnastė Karolina Sklenytė / Teodoro Biliūno nuotr.
Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas ir gimnastė Karolina Sklenytė / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-02-19 18:59
AA

Spalį susituokę „Žalgirio“ krepšinio klubo, „Žalgirio“ arenos direktorius Paulius Motiejūnas (40) ir daugkartinė Lietuvos sportinės gimnastikos čempionė, Europos bei pasaulio čempionatų dalyvė Karolina Sklenytė (25) gyvena džiugiomis nuotaikomis – pora jau sūpuoja pirmagimį.

Šią žinią portalui Žmonės.lt patvirtino pats Paulius Motiejūnas.

Kauno „Žalgirio“ vadovas priėmė sveikinimus ir atskleidė, kad prieš porą dienų pasaulį išvydo pirmasis jo ir žmonos Karolinos vaikelis. Sutuoktiniai susilaukė sūnaus.

„Jis gimė ketvirtadienį, vasario 17-ąją“, – Žmonės.lt sakė P.Motiejūnas.

Žmonės.lt primena, kad Paulius Motiejūnas ir Karolina Sklenytė svarbųjį gyvenimo „taip“ vienas kitam ištarė spalio 9-ąją Kauno rotušėje.

Jaunavedžiai tuo metu pasakojo, kad vestuves nusprendė iškelti kuklias, neapsikeisti net vestuviniais žiedais, nes toks buvo judviejų noras, tačiau tapę šeima jaučiasi puikiai ir pakylėtai.

„Žalgirio“ vadovo Pauliaus Motiejūno ir gimnastės Karolinos Sklenytės vestuvės (25 nuotr.)
+19

P.Motiejūnas, daugybę metų krepšinio pasaulyje užimantis svarbias pareigas, niekada nebuvo linkęs atvirauti apie savo jausmus ar pomėgius. Vis tik apie tai, kur P.Motiejūnas ir K.Sklenytė galėjo susipažinti, daug spėlioti nereikia. Mergina yra ne tik tituluota gimnastė, bet ir „Žalgirio“, kuriam vadovauja Paulius, šokėja.

P.Motiejūnas jau ne vienerius metus priskiriamas prie didžiausią įtaką šalies krepšiniui turinčių asmenybių. Savo karjerą jis pradėjo kaip tituluočiausios Lietuvos komandos atstovas spaudai. Dabar P.Motiejūnas užima svarbiausias pareigas legendiniame klube.

2011 m. jis su savo bendražygiais gelbėjo „Žalgirį“, kai klubą likimo valiai paliko liūdnai pagarsėjęs verslininkas Vladimiras Romanovas. Vėliau kaunietis trumpam buvo palikęs Kauno krepšinio klubą, o grįžęs veiklą tęsia iki šiol.

Karolina Sklenytė – Kauno „Žalgirio“ šokėja (10 nuotr.)
+4