„Žalgirio“ vyriausiasis treneris Martinas Schilleris: „Kaune susikūrėme jaukius namus“

Martinas Schilleris su šeima / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Šaltinis: Žmonės
AA

Kalbėdamas apie šeimą ir krepšinį Martinas Schilleris (39) pirmiausia užsimena apie kelionę, kurioje reikėtų žiūrėti tik į priekį. Šių taisyklių jis neišsižada ne tik diriguodamas krepšininkams nuo sirgalių ūžiančioje arenoje, bet ir ramiai leisdamas vakarus su šeima šalia Kauno marių esančioje Panemunėje, bent jau kuriam laikui tapusioje aštuntaisiais Kauno „Žalgirio“ stratego namais.

Martinas neslepia, kad gyventi Lietuvoje jam labai patinka. Gerai ir Kaune – miestas ganėtinai didelis, kad nenuobodžiautų, ir ganėtinai mažas, kad nereikėtų ilgai užtrukti kelyje. Treneris jau spėjo išnaršyti, išragauti šalį, pasikaitinti lietuviškoje pirtyje, čia išpildė seną šeimos svajonę – kai apsigyveno, jau po trijų dienų iš prieglaudos paėmė šunį ir pavadino Šerloku. Jis labai pakeitė kasdienybę, ypač žmonos Katjos. „Šuo yra nauja šeimos aistra, jis daro teigiamą įtaką mums visiems“, – džiaugiasi ir priduria, kad pastaruoju metu šeima pamėgo ilgus pasivaikščiojimus po šalia namų esantį didžiulį gražų mišką.

Nors praėjusią vasarą per pandemiją Martinas su šeima gyveno Solt Leik Sityje, aplink kurį yra daugybė kalnų ir žygių pėsčiomis maršrutų, vis dėlto tų vietų sako nepasiilgstantis. „Reikia mėgautis dabartimi. Nemanau, kad galima ilgėtis kokių nors vietų. Turi džiaugtis, kur esi dabar, mėgautis akimirka. Man išties pasisekė, kad būdamas Jungtinėse Valstijose gerai praleidau laiką, o dabar reikia judėti toliau ir mėgautis laiku Lietuvoje. Stengiuosi gyventi šia akimirka. Kitaip neįmanoma ir mano darbe.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame  žurnale „Žmonės“:

Skaitykite daugiau