„Žalgiryje“ žaidžiantis australas Jockas Landale'as kviečia padėti nuo gaisrų kenčiančiai jo gimtinei

Jockas Landale'as/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kai visas pasaulis užgniaužęs kvapą stebi kaip Australiją niokoja siaubingi gaisrai, Kauno „Žalgirio“ krepšininkas Jockas Landale'as neliko abejingas ir kviečia padėti jo gimtinei. Krepšininkas nusprendė prisijungti prie kitų Australijos sportininkų ir savo darbu prisidėti prie lėšų rinkimo.

Ketvirtadienį „Žalgiris“ susikaus su Madrido „Real“, o už jų metu kiekvieną abiejų komandų įmestą tritaškį ar atliktą dėjimą, J. Landale'as pažadėjo paaukoti 100 dolerių.

„Šiuo metu Australija, tiesiogine ta žodžio prasme, dega – didžiulis miškų gaisras plečiasi po visą šalį. Žūsta milijonai gyvūnų, o kai kurie jau yra ties išnykimo riba. Mačiau, kad Australijoje liko vos 50 ar 40 tūkst. koalų, – vaizdo įrašė kalbėjo žalgirietis. – Noriu rungtynėse atiduoti duoklę Australijos bendruomenei.“

Iš Australijos kilęs sportininkas tikisi, kad žmonės neliks abejingi ir supras, jog Australijos gamtai ir ten dirbantiems gaisrininkams, savanoriams bei šeimoms, likusioms be namų, pagalba yra būtina. 

„Netrukus mes žaisime su Madrido „Real“, o aš už kiekvieną rungtynėse įmestą abiejų komandų tritaškį ar atliktą dėjimą paaukosiu po 100 dolerių. Tai nereiškia, kad nusileisiu aikštėje. Susitiks dvi talentingos komandos ir tai bus kokybiškos rungtynės“, – apie savo pažadą pasakojo J. Landale'as.

„Žalgirio“ žaidėjas patikino, kad jo paties šeima, gyvenanti mažame miestelyje, nenukentėjo.

Jockas Landale'as/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Mano šeimą ir gaisrus skiria apie 100 kilometrų, tad jų tai nepalietė. Tačiau turiu nukentėjusių draugų. Vienas geriausių mano draugų vis dar yra pavojuje“, – sunkiai žodžius rinkdamas kalbėjo J. Landale'as.

Skaitykite daugiau