Žaliuojančiame sode – garsenybių antplūdis: domėjosi bičių kosmetika

„Beesline“ kosmetikos pristatymas / Imanto Gelūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
„Beesline“ kosmetikos pristatymas / Imanto Gelūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-10-02 21:07
AA

Trečiadienio vakarą žaliuojančiame senamiesčio sode įvyko natūralios kosmetikos „Beesline“ pristatymas. Tai kosmetika, gaminama iš bičių pienelio, propolio ir bičių vaško. Pirmus žingsnius Lietuvoje žengiantis prekės ženklas kviečia atsigręžti į gamtą ir mažinti atotrūkį tarp gamtos ir žmogaus.

Susipažinti su jau 26 metus pasaulyje gyvuojančia natūralia kosmetika atvyko ir daugybė garsenybių. Šventinio vakaro nepraleido Oksana Pikul-Jasaitienė, Deimantė Kazėnaitė, Naglis Bierancas, Simona Starkutė, Sandra Šernė, Saugirdas Vaitulionis, Kristina Tarasevičiūtė, Kristina Kaikarienė, Jolanta Sadauskienė, Mantas Wizard, Diana Dargienė su dukra Une, Karina Stungytė, Maria Julia Randers ir kiti kviestiniai svečiai.

„Visi „Beesline“ produktai yra natūralūs, o kosmetikos pagrindas yra „bičių terapija“. Tai alternatyva cheminei kosmetikai, kurios ilgalaikis toksinis poveikis odai ir žmogaus organizmui gali būti žalingas. Derinant bičių produktus su kitais natūraliais aktyviais ekstraktais, išgaunami deriniai, kurie gaminius natūraliai konservuoja“, – pasakojo į Lietuvą atvykusi kompanijos atstovė Christelle ElMaasri.

Ji pridūrė, kad kosmetikoje nėra jokių pridėtinių konservantų ar stabilizatorių, todėl produktų sudėtis yra  95 ar beveik 100 procentų natūrali. Nenaudojami silikonai, parabenai, naftos chemijos produktai, propilenglikolis ir kitos medžiagos, kurios gali neigiamai veikti žmogaus sveikatą ir aplinką.

Renginyje odos priežiūros specialistė, kosmetologė Monika Launikaitytė papasakojo, kaip  šaltuoju metų laiku puoselėti kūno ir veido odą. Specialistė supažindino su ypatingai jautrios ir sausos odos kremų linija. Joje – atstatantys balzamai veidui ir kūnui, drėkinantys bei gaivinantys kremai veidui ir kojoms. 

Renginio vedėja Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė pasakojo besižavinti pasaulį apėmusia mada atsigręžti į natūralumą. Moteris džiaugėsi, kad vis daugiau kosmetikos gamintojų savo klientams pateikia odą puoselėjančias, problemas sprendžiančias, o ne žalojančias priemones.

„Anksčiau niekada neskaitydavau kosmetikos priemonių ingredientų. Pasitikėdavau tiesiog žinomo gamintojo vardu. Dabar skaitau ne tik maisto produktų, bet ir kosmetikos sudėtį. Domiuosi, ką tam tikras ingredientas suteikia mano odai, kodėl jis yra naudingas“, – pasakojo tituluota gražuolė ir kosmetikos produktų ekspertė. Ji teigė neperkanti priemonių, kurių vienas iš pagrindinių sudedamųjų dalių yra alkoholis, naftolis, sudėtyje yra parabenų (butylparaben), konservantų BHA (butylated hydroxy anisole) ar BHT (butylated hydroxytoluene).

Grožio pramonėje dirbanti moteris prisiminė ypatingą susitikimą su vienu iš šį vakarą pristatomos kosmetikos įkūrėjų libaniečiu Mohamadu Arayssi. Kaip pasakojo, tada ji tikrai netikėjo, kad gali būti visiškai natūralių kosmetikos produktų.

„Su įkūrėju susipažinau lankydamasi vienoje užsienio parodoje. Netikėjau, kad produktai yra natūralūs. Maniau, kad tai tėra reklaminis triukas. Todėl nė neketinau slėpti abejonės „Beesline” produktais. O Mohamadas paėmė lūpų balzamą ir šaukštas po šaukšto jį suvalgė prie mano akių. Žinote posakį: „tai, ką dedi į vidų, sveika naudoti ir išorei“? Tą dieną šie žodžiai buvo patvirtinti ir neliko jokių abejonių“, – juokėsi R. E. Mazurevičiūtė.

Renginyje apsilankiusi Viktorija Šaulytė pasakojo, kad jos oda reikalauja ypatingos priežiūros. Įveikti visas bėdas jai padeda kosmetologė, kuri sudėlioja priežiūrą, parenka tinkamus produktus. V. Šaulytė teigė, kad labiausiai jai padeda odos priežiūros rutina ir nuoseklus darbas. Oda pripranta, gauna to, ko jai reikia, ir visai kitaip reaguoja. V. Šaulytė pas kosmetologę lankosi kartą per mėnesį, o rezultatus pastebėjo po trijų mėnesių.

„Reikia turėti žmogų, kuris padeda šiame kelyje. Mane nuolat berdavo, taip pat muša raudonis. Negaliu eiti į pirtis, gerti karštų gėrimų. Raudonis niekada neišnyks, tačiau bėrimus galima suvaldyti. Turiu labai kontroliuoti save. Tai tikrai yra nelengva, tačiau rezultatai yra puikūs. Negaliu odos valyti rankšluosčiu, todėl naudojuosi tik servetėlėmis. Neprausiu šaltu vandeniu, nes jis iššaukia raudonį”, – pasakojo žinoma mergina.

„Beesline“ kosmetikos pristatymas (47 nuotr.)
+41