ŽAS parašė dainą, skambančią lietuviškame seriale „Pasmerkti 2“

Linas Karalius ir Marijus Berenis / Vaizdo klipo stop kadras
Linas Karalius ir Marijus Berenis / Vaizdo klipo stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-12-11 11:10
AA

ŽAS gerbėjai nustemba išgirdę, kad TV3 serialo „Pasmerkti 2“ titulinė daina „Du žodžiai“ priklauso būtent šiai grupei. Marius Berenis-Tru pasakoja, kad dainos tekstas jau kurį laiką gulėjo jo stalčiuje, ir parašytas jis buvo visai negalvojant apie TV filmą.

Serialas „Pasmerkti 2“ kas vakarą pradeda savo gyvavimą tituline daina „Du žodžiai“. Šios dainos teksto autorius – ŽAS narys Marius Berenis-Tru, muzikos – Linas Karalius-Ezopas.

„Iš tiesų daug kas nustemba, kad tai mūsų kūrinys. Ir kai jį įkėlėme į savo svetainę Youtube, žmonės vis klausdavo, ar tai ŽAS daina“, – pasakoja Tru.

ŽAS yra įdainavę ir ankstesnių šio serialo sezonų garso takelius. Bet dainos „Du žodžiai“ atsiradimas nebuvo susijęs su filmo tęsiniu. „Aš seniai buvau parašęs tekstą, jo koncepcija – frazės, susidedančios iš dviejų žodžių. Nedrįstu savo kūrybos vadinti eilėraščiais – tai tiesiog žodžiai, – kalbėjo M.Berenis-Tru. – „Du žodžius“ parašiau anksčiau nei buvome informuoti apie „Pasmerktų“ pratęsimą. Tuomet ir prisiminiau, kad turiu gerą tekstą. Tereikėjo pakeisti porą eilučių, visa kita puikiai tiko. Tarp serialo vyksmo ir to, kas nuskamba dainoje, yra daug lygiagrečių.“

Dviejų minučių trukmės dainą „Du žodžiai“ grupė retai atlieka savo koncertuose, šiame kūrinyje nėra priedainių. „O šiaip labai džiaugiuosi, kad tokiame seriale kaip „Pasmerkti“ skamba būtent ŽAS daina“, – sakė Tru.