„Žemaitukas“ Linas Vaitkevičius su žmona medų kopinėjo Venecijoje: „Jautėmės tarsi romantiškame filme“

Linas Vaitkevičius su žmona Rūta / E.Zavadzkio ir asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rugsėjo pradžioje grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius su mylimąja Rūta atšventė vestuves. Nors santuokos įžadai poros gyvenimo kardinaliai nepakeitė, tačiau aštuonerius metus kartu su mylimąją esantis ir beveik dviejų metukų sūnų Nojų Gintautą auginantis atlikėjas šypsosi – po vestuvių santykiai tapo tik dar tvirtesni.

„Vestuvinių žiedų ant pirštų išties labai reikėjo. Jaučiamės brandžiau, o ir labai gera būti oficialia šeima... Be to, žmona pradėjo džiuginti visokiausiais kepiniais, patiekalais, nors iki vestuvių nelabai gamindavo“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt juokėsi L.Vaitkevičius. 

Vestuves atšokę Linas ir Rūta praėjus beveik mėnesiui po ceremonijos išvyko kopinėti medaus. Romantišką laiką jaunieji leido Venecijoje. Pasiplaukiojimas gondola, romantiška vakarienė, besigrožint Italijos gamta – L.Vaitkevičius pasakojo, kad tokio poilsio norėjosi jau seniai.  

„Vos atšventę savo svajonių vestuves, neturėjome laiko niekur važiuoti – prasidėjo darbai, tai tik vieną savaitgalį praleidome Nidoje. Spalis – puikus metas medaus mėnesiui, o kur daugiau vykti, jei ne į Italiją“, – prisiminęs kelionę juokėsi „Žemaitukas“.

Linas Vaitkevičius su žmona Rūta /Asmeninio archyvo nuotr.

Ši kelionė porai buvo ypatinga ne tik dėl išskirtinės progos – tai pirmosios Rūtos ir Lino atostogos be 2020-ųjų sausį pasaulį išvydusio sūnaus Nojaus Gintauto. 

„Pasiryžti tam tikrai nebuvo lengva, nes Nojus dar mažas ir nesinori jo palikinėti ilgam, bet supratome, kad jau reikia atitrūkti ir pabūti dviese, o povestuvinė kelionė tam puikiausiai tiko“, – sakė Linas.

Pasak L.Vaitkevičiaus, nors Venecija buvo pasirinkta atsitiktinai, Italija jau seniai pavergė jo ir Rūtos širdis. Į romantiškąjį šios šalies miestą nuvykę keliauninkai tikrai nenusivylė. 

„Venecija tokia visapusiška, kad buvo sunku aprėpti ir ištyrinėti ją visą, jau nekalbant apie ją supančias meniškas mažas saleles, – sakė jis. – Įsimylėjome tas siauras gatveles, turkio spalvos kanalus ir didžiulį parką, esantį ant Venecijos kyšulio.“

“Bet, turbūt, viena įsimintiniausių atrakcijų ir buvo plaukimas tradicine gondola Venecijos kanalais. Anksčiau galvojome, kad tai – banalus ir nuvalkiotas dalykas, tačiau jausmas buvo neapsakomas, pasijutome tarsi romantiškiausiame meilės filme, o apie tai juk ir yra medaus mėnuo, ar ne?“ – dalindamasis įspūdžiais retoriškai klausė L.Vaitkevičius. 

Linas Vaitkevičius su žmona Rūta /Asmeninio archyvo nuotr.

Santykius patikrino tėvystė 

Šiandien oficialiais sutuoktiniais save ir Rūtą su džiaugsmu vadinantis L.Vaitkevičius džiaugiasi šeimos pilnatve. Linas šypsodamasi atskleidė – įsitikinti, kad Rūta yra jam skirtoji, turėjo ne vieną galimybę, tad karantinas tapo tik paskata vestuvėms. 

„Jo metu buvo išbandymų, nes iki tol aš visur lėkiau, sukausi darbuose, o štai staiga viskas sustojo. Tik žiūri vienas į kitą ir nėra kur dingti. Tuo metu išmokome kalbėtis. Buvo visko – ir pykčių, ir aiškinimųsi, bet svarbiausia kalbėtis. Manau, kad karantinas tikrai paskatino žengti žingsnį link santuokos. Mes pribrendome vestuvėms dar labiau“, – atviravo Linas.

Visgi L.Vaitkevičius neslepia – rimtu jo ir Rūtos santykių išbandymu, patikrinusiu jų tvirtumą, tapo sūnaus Nojaus Gintauto gimimas. „Juk kai būni dviese, tai susipyksti, gali trenkti durimis ir išeiti, o dabar jau nurimsti ir kalbiesi“, – šypsodamasis pridūrė jis.

Linas Vaitkevičius su žmona Rūta ir sūnumi Nojumi Gintautu / Asmeninio archyvo nuotr.

Laikas su sūnumi atgaivina vaikystės prisiminimus

Praėjusių metų sausio 26-ąją dieną poros namuose ėmęs krykštauti pirmagimis išties pakeitė Vaitkevičių gyvenimą. Linas juokėsi, kad dabar pagaliau suprato, ką tuomet, kai jis neturėjo vaikų, jam norėjo pasakyti atžalų jau susilaukę bičiuliai.

„Sakė, kai turėsi vaikų – suprasi. Tai ir supratau, – nusikvatojo jis. – Iš tiesų, dabar atrodo, kaip aš galėjau kažko nesuspėti. Dabar viską darai ir dar su sūnumi pabūti ir jį visur nuvežti spėji. Žmogaus galimybės tikrai neribotos“ – pridūrė Linas.

Grupės „Žemaitukai“ narys, nepaisant gausaus skaičiaus darbų ir koncertų, su sūnumi siekia praleisti kuo daugiau laiko. Pats itin artimą ryšį su prieš trejus metus anapilin iškeliavusiais tėvais Gintautu ir Lolita turėjęs atlikėjas ir su savo sūnumi ateityje viliasi taip pat puikiai sutarsiantis. Visgi tėvų auklėjimo taisyklių savo kasdienybėje netaiko.

„Stengiuosi prisitaikyti prie savo sūnaus charakterio, tai aklai nekopijuoju to, kaip  mane auklėjo tėvai. Bet ką darysiu taip, kaip darė mano tėvai, tai stengsiuosi būti geras patarėjas. Niekada neliepsiu daryti to, ko jis nenori, nes niekas man neaiškino, ką daryti, o aš ir jaučiuosi laimingas žmogus. Manau, kad taip ir reikėtų daryti“, – įsitikinęs jis.

Lino Vaitkevičiaus sūnus Nojus Gintautas /Asmeninio archyvo nuotr.

Linas pasakojo, kad stebėdamas taip sparčiai augantį sūnų pats nusikelia į savo vaikystės prisiminimus. Sentimentaliu save vadinantis pašnekovas šypsosi – užplūsta puikus jausmas. 

„Šiandien sūnui vartau knygutes, kurias man skaitydavo tėvai. Labai smagu jose matyti savo piešinukus. Tik įsivaizduokite, man tas knygas padovanojo 1995 metais, o aš dabar jas skaitau savo vaikui. Tais momentais suvoki, kaip greitai bėga laikas. Viskas išties ypatinga“, – šypsojosi L.Vaitkevičius. 

Sentimentaliu save vadinančiam atlikėjui šiandien tėvystės klausimai tampa įkvėpimu kūrybai. 2018-ųjų spalį tėčio ir mamos netekęs L.Vaitkevičius tėvams rašo jautrias eiles. 2019 metais koncertą tėčio garbei organizavęs atlikėjas svarsto, kad galbūt ir šiuo metu rašomi eilėraščiai vieną dieną taps daina, kurią pristatys klausytojams.

„Manau, kad vieną dieną tikrai viskas suguls į dainą. Tai – tema, kuri man yra neišsemiama. Viskas kyla nuoširdžiai ir pasiilgimo jausmo“, – atviravo apie kuriamas eiles paklaustas L.Vaitkevičius.

Linas Vaitkevičius /Asmeninio archyvo nuotr.

Su sūnumi vienija muzika

Stebėdamas savo atžalą grupės „Žemaitukai“ narys jau regi jo talentą muzikai. Pasak atlikėjo, beveik dvejų metukų sūnus noriai leidžia laiką prie pianino. Linas šypsosi – galbūt ir Nojus Gintautas vieną dieną paseks jo pėdomis, kaip jis pasekė savo tėčio.

„Mano tėtis puikiai pažinojo pramogų pasaulį, veždavosi mane į renginius, o man jį stebėti būdavo be galo įdomu. Laikui bėgant pradėjome dirbti kartu, aš dainavau… Jis ne kartą man kalbėjo apie tai, koks yra pramogų pasaulis. Mane tai ir užaugino, tad čia prisitaikyti nebuvo sunku. Manau, tą patį darysiu ir su savo sūnumi. Žinoma, jei jis norės“, – sakė L.Vaitkevičius.

O ar atlikėjas pasvarsto apie dar vieną sūnų ar dukrą? Linas atviras – jiedu su Rūta nori didelės šeimos, tačiau šiuo metu jo galvoje sukasi mintys apie kūrybą.

„Mano žmona yra iš 10 vaikų šeimos, tai norėčiau turėti keletą vaikų. Žinoma, būtų gerai, jei vaikas gimtų tokio amžiaus, kokio yra mano sūnus, bet svajonėse daugiau vaikų tikrai yra“, – šypsojosi L.Vaitkevičius.

Fotogalerija: 

Linas Vaitkevičius su žmona Rūta (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau