„Žemaituko“ Lino Vaitkevičiaus Velykos: ypatingos Babos ir Bočiaus vaišės bei išpuoselėti margučiai

Linas Vaitkevičius su šeima švenčia Velykas / Asmeninio archyvo nuotr.
Linas Vaitkevičius su šeima švenčia Velykas / Asmeninio archyvo nuotr.
Greta Talat-Kelpšaitė
Šaltinis: Žmonės
2024-04-01 08:52
AA

Dainininkas, grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius šiemet Velykas sutinka kiek kitaip. Per naujus metus sau pažadėjęs gyventi ramiau, žinomas atlikėjas teigia, kad tai ir stengiasi įgyvendinti, dėl to, velykinio vakarėlio nerengs. Atvirkščiai – mėgausis švente artimiausių žmonių rate. Portalui Žmonės.lt L.Vaitkevičius sutiko papasakoti ne tik, kokių šventinių tradicijų laikosi, bet ir kas motyvuoja tai daryti, o taip pat atskleidė ir, kaip margina kiaušinius ir, kas šeimoje rūpinasi šventinio stalo vaišėmis.

Kaip portalui Žmonės.lt pasakoja L.Vaitkevičius, šiemet Velykos itin ramios siekiant balanso. Mat keli pastarieji metai buvo išties intensyvūs.

„⁠Šiemet Velykas planuojame labai ramiai, nes paskutiniai porą metų buvo labai siautulingi ir intensyvūs tiek darbų, tiek laisvalaikio atžvilgiu. Naujus metus sutikome ramiai ir su pažadais sau, kad labiau rūpinsimės fizine ir emocine sveikata ir, kolkas, labai neblogai sekasi“, – Žmonės.lt teigia „Žemaitukas“.

Jis sako, kad Velykų sekmadienį praleis su žmonos Rūtos šeima ir jo Bočiais bei sese.

„Visada per šventes aplankome ir vienus, ir kitus. Pas mano Bočius dažniausiai pasėdime prie stalo su pašnekesiais ir daug maisto, o pas