Zemfira koncerte Londone kreipėsi į publiką: „Man gaila Rusijos“

Zemfira / Scanpix ir stopkadrų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Garsi rusų dainininkė Zemfira koncerte Londone kreipėsi į gerbėjų minią ir pasisakė prieš karą. Vos tramdydama emocijas atlikėja prisiminė savo koncertus Ukrainos miestuose, o paskui atliko savo naują antikarinę dainą „Don't Shoot“.

Koncerto metu Londone Zemfira kreipėsi į gausiai surinkusią gerbėjų minią ir prisiminė dabar niokojamus Ukrainos miestus.

„Noriu išreikšti palaikymą Ukrainai. Suprantu, kad turbūt daugiau niekada negrosiu Ukrainoje. Tačiau puikiai prisimenu koncertus Charkove, Dnipre, Kyjive, Donecke ir mano mylimoje Odesoje. Šių prisiminimų niekas iš manęs neatims, tai amžinai liks su manimi“, – kalbėjo Zemfira.

Zemfira / Asmeninio albumo nuotr.

Po šių jos žodžių kažkas iš minios sušuko ukrainietiškai: „Mes tave mylim!“

Zemfira taip pat pridūrė, kad ji myli Rusiją, nes tai yra jos gimtoji šalis:

„Tuo pačiu man labai gaila Rusijos. Labai myliu savo Rusiją. Daug kartų aplink ją keliavau, savo koncertuose mačiau ryškius veidus ir tai taip pat visada bus su manimi. Tiesiog dabar vyksta karas, visiškai beprasmis ir žiaurus. Dabar mano šalis griauna Ukrainą ir save pačią. Labai noriu taikos. Jokio karo!“ – baigdama savo kalbą sakė rusų atlikėja.

Vaizdo įrašas:

Primename, kad spalio mėnesį Zemfiros koncerte Tel Avive apsilankė Rusijos žvaigždė Ala Pugačiova.

Po koncerto Zemfira socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotrauka su A.Pugačiova ir atskleidė, ką ši jai pasakė pasibaigus pasirodymui.

„Sveikinimai. Nebūčiau rašiusi iki pat turo pabaigos, bet... Ala Borisovna (Pugačiova – red.past.) dalyvavo koncerte, gyrė muzikantus, sakė, kad scenoje elgiausi kaip vaikas. Mainais noriu pasakyti – tu esi šauni, neabejotinai tave vertinu. Nesvarbu, kaip jaučiame muziką, abi esame savo šalies dainininkės“, – rašė Zemfira.

Savo instagrame pasidalijusi tokia pat nuotrauka, komplimentų Zemfirai negailėjo ir pati Ala Pugačiova.

„Zemfira! Asmenybė! Talentas! Ji kaip vaikas pažeidžiama, bet nepalaužiama. Bravo!“ – po nuotrauka rašė A.Pugačiova.

Akimirkos iš Zemfiros pasirodymų (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau