Žiema ir stilius – ką gero galima išspausti?

Žiemiškas stilius / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ši žiema buvo savotiška – atrodė, kad smarkiai jau nebepašals, o ir sniegą retai matysime. Tačiau pastarosios dienos priminė, kas yra tikroji žiema. Ir nors daugumai atrodo, kad smagiausia stiliaus atžvilgiu yra vasara, drįstu teigti, kad ir iš žiemos galima privalumų išspausti. Kokių?

Megztiniai

Dar prieš dvejus metus teko gerokai paieškoti jaukaus mielo minkšto megztinio. Pasirinkimas buvo mažas, ką radai, tą griebei. Viskas pasikeitė pernai – megztinis tapo žiemos drabužiu Nr. 1, prie kurio tinka visų ilgių sijonai, džinsai, kelnės, o ir ant plonos suknelės drąsiai galima jį apsivilkti.

Tad kas, jei ne megztinis, kada, jei ne dabar, ir kas, jei ne jūs?

Linda Tol / Vida Press nuotr.

Kepurės

Ypač – beretės su snapeliu, dar vadinamos kepėjo arba laikraščių išnešiotojo kepurėmis. Jos išgyvena tikrą pakilimą, tinka praktiškai visoms – tereikia išsirinkti formą. O kai labai šalta, rinkitės storų siūlų vilnonę kepurę. Jos net nereikia derinti, svarbu, kad tiktų jūsų veido formai.

Erika Boldrin / Vida Press nuotr.

Dideli šalikai

Nors šaliko pagrindinė funkcija – šiluma kaklui, šis aksesuaras toli gražu nėra skirtas tik šildyti. Tai puiki stiliaus detalė, pagyvinanti bendrą įvaizdį. Madingiausi dabar – kailiniai spalvoti šalikai arba itin masyvūs. Jų nebereikia įmantriai rišti – užtenka užsimesti ant pečių ar kartą apsukti kaklą.

„Byblos“ ruduo/žiema'17 / Vida Press nuotr.

Maksi sijonai ir suknelės

Žiemą, kaip ir kitais metų laikais, norisi pasipuošti. Mada mums siūlo išeitį – kojų nenušalsite, gražios ir stilingos būsite su maksi arba prailgintais midi sijonais bei suknelėmis. Jie gali gražiai kristi ant ilgų batų, taip pat puikiai dera su aulinukais ar kerzais. Jei suknelė plono audinio, tai viršus – sunkesnis, pavyzdžiui, storais siūlais megztas megztinis.

Giorgia Tordini / Vida Press nuotr.

Dirbtinis kailis

Pridėjau „dirbtinis“, nes visas pasaulis eina šia linkme, tad būkime sąmoningi ir mes. Netikras kailis dar ir gerokai pigesnis ir ne(be)kvepia kiču. Rinkitės dirbtinius spalvotus kailinukus, kailinį šaliką, kailines pirštines ar kailinę rankinę – variantų gausybė, tai stilingi aksesuarai, kurie dar ir šildo.

Kaia Gerber / Vida Press nuotr.

Pėdkelnės ir kojinės

Gerai, gal pėdkelnės ir nėra pats patogiausias drabužis / aksesuaras, tačiau stiliaus atžvilgiu juk nebūtina mūvėti tik juodas – yra įvairiausių raštų ir spalvų, be to, jas galima derinti su kojinaitėmis arba storomis kojinėmis virš kelių. Arba galima išgauti monochrominį efektą – būti nuo galvos iki kojų apsirengusiai ta pačia spalva.

„Michael Kors“ ruduo / žiema'17 / Vida Press nuotr.

Ilgaauliai

Tokių ilgų batų gausybės mūsų kojos ir akys seniai nematė. Madinga viskas – nuo prieš keliolika metų avėtų batų-kojinių iki odinių ilgaaulių virš kelių, nuo ryškių spalvų batų aukštais kulnais iki tradicinių zomšinių. Nešiokite su mini (proto ribose) ir maksi sijonais, suknelėmis arba ilgais, suknelę atstojančiais megztiniais.

Miroslava Duma / Vida Press nuotr.
Žiemiškas stilius (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau