Žiemos švenčių sutikimas pajūryje: kodėl verta išbandyti?

Viešbutis „Gabija“ / Projekto partnerio nuotr.
Viešbutis „Gabija“ / Projekto partnerio nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2021-12-13 11:02
AA

Nors Lietuvos pajūrio kurortai įprastai lankytojais džiaugiasi šiltuoju metų sezonu, tačiau ir žiemą čia verda ne ką kuklesnis gyvenimas. Lietuvos gyventojai vis dažniau renkasi prabėgusius metus paminėti ir naujuosius pasitikti prie jūros, tad kurortuose esantys verslai specialiai tam rengia išskirtines programas, tinkančias ramų poilsį mėgstančioms šeimoms.

Poilsis pajūryje daugeliui asocijuojasi su šiltu ir saulėtu oru, tačiau vis dažniau poilsiautojai Lietuvos kurortus aplanko ir žiemą. Štai Palangoje prie miesto parko įsikūrusio viešbučio „Gabija“ direktorė Indrė Stasiulaitytė pasakoja, kad pajūrį šaltuoju metų sezonu renkasi ramybę mėgstantys žmonės.

„Žiemos metu Palanga atsiveria visai kitokiu įvaizdžiu nei vasarą. Apsnigti pušynai, paplūdimiai, ošianti jūra bei ramios miesto gatvės sukuria magišką atmosferą, puikiai atspindinčią kalėdinę dvasią. Klaidinga manyti, jog šaltuoju metų sezonu čia nėra ką veikti. Būtent žiemą šeimoms, ypač su vaikais, čia galima pailsėti nuo šurmulio ir smagiai kartu praleisti laiką, pasilepinti SPA paslaugomis, sustiprinti sveikatą bei šiuo metu taip visiems mums svarbų imunitetą“, – sako I.Stasiulaitytė.

Viešbutis „Gabija“ / Projekto partnerio nuotr.

Palanga šiemet nustebino ir kurorto centre įžiebdama įspūdingą eglę, kuri nušvietė visą kurhauzo architektūrą. Viešbučio direktorė pasakoja, kad su kolektyvu taip pat didelį dėmesį skyrė ir interjero puošmenoms. Viešbučio vestibiulyje iškilusi žaliaskarė ir kitos stilingos detalės – jų bendro darbo su Žilvinu Grigaičiu vaisius, kuris kelis papuošimus specialiai atvežė net iš užsienio.

„Viešbučio esamas interjeras diktuoja elegantišką lengvumą ir jūros dvelksmą, pasivaikščiojimą parke, todėl detalės taip pat turėjo būti ne didelės ir elegantiškos. Čia ne vieta perkrautam tradiciniam papuošimui. Smagu, kad keli papuošimai atkeliavo ir iš Australijos“, – sako Žilvinas Grigaitis.

„Visa tai leidžia pajusti Šv.Kalėdų laukimo stebuklą. Advento laikotarpiu svečius stebiname specialiais meniu, kino ir krepšinio vakarais, o žiemos šventes vainikuos įspūdingi renginiai“, – pasakoja I.Stasiulaitytė.

Viešbutis „Gabija“ / Projekto partnerio nuotr.

Šiais metais viešbutis „Gabija“ savo svečiams paruošė net dvi šventines staigmenas: Šv. Kalėdų magišką vakarą bei stilingą Naujųjų metų sutikimo vakarėlį. Renginių dalyviai bus lepinami gurmaniškais patiekalais bei muzikinėmis ir mažiesiems skirtomis animatorių programomis.

„Norime, kad šventės, sutiktos viešbutyje, būtų jaukios it namuose. Todėl per Kalėdas svečiai mėgausis trijų patiekalų vakariene, gyva džiazo muzika, pasakiško skonio kalėdiniu gėrimu ir Kalėdų senelio dovanėlėmis dideliems ir mažiems. Na, o 2022-uosius pasitiksime triukšmingai su net trijų valandų specialia „Old City Band“ muzikine programa, gurmaniška naujametine vakariene, šampano taure stebint fejerverkus“, – sako viešbučio „Gabija“ direktorė.

Daugiau informacijos rasite paspaudę čia.
Rezervuotis specialų pasiūlymą galima telefonu +370 612 06029 arba el. paštu restoranas@gabija.lt

Viešbutis „Gabija“ Palangoje – išpuoštas šventėms (26 nuotr.)
+20