Žilvinas Grigaitis pristatė pirmąją autorinę papuošalų kolekciją: kaina nuo 250 iki 950 eurų

„Ž Jewellery“ kolekcijos pristatymas / Viganto Ovadnevo/„Žmonės“ nuotr.
„Ž Jewellery“ kolekcijos pristatymas / Viganto Ovadnevo/„Žmonės“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-11-28 12:01
AA

Verslo konsultantas Žilvinas Grigaitis darbo savaitę pradėjo neįprastai – Vilniuje pristatė autorinę stilizuotų papuošalų ir medalių kolekciją.

„Taip. Čia tik pradžia“, – apie naujo prekinio ženklo „Ž Jewellery“ gimimą bei ateities planus kalbėjo žinomas pramogų pasaulio atstovas.

Nuo pat ryto sostinės „RJ Hair Culture“ salone Ž.Grigaitis ruošėsi pristatymui – rūpinosi interjero detalėmis, renginio scenarijumi, modelių išvaizda, papuošalų ekspozicija.

„Ž Jewellery“ kolekcijos pristatymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Dvylika darbų, skirtų kiekvienam metų mėnesiui, ir vienas – tryliktasis, simbolizuojantis daugelio šiuolaikinių žmonių norus turėti daugiau laiko sau“, – sakė kolekcijos bendraautorius.

Ž.Grigaitis ir Irina My My savo bendros kūrybos pristatymui pasirinko perfomanso žanrą. Atvykstančius svečius salono vitrininiuose languose pasitiko keturi modeliai – du vaikinai ir dvi merginos, kaip ir autoriai, pasipuošę kimono.

„Čia gi pusryčiai!“, – į pastabą, jog atrodo, kad yra ką tik po rytinės kavos, juokėsi Ž.Grigaitis.

„Ž Jewellery“ kolekcijos pristatymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dalis kolekcijos aksesuarų yra skirta ne tik puoštis, bet ir dabinti namus.

„Gyventi darnioje aplinkoje reiškia nuolat būti supamam įkvėpimo“, – neabejojo pašnekovas. Jis sakė, kad kolekcijos pasididžiavimas – universalūs papuošalai, galintys virsti tiek sagėmis, tiek apyrankėmis, tiek koljė.

Ž.Grigaitis įsitikinęs, vis daugiau žmonių nori puoštis, o pasaulinės mados tendencijos reaguoja į rinkos troškimus – apranga tampa vis kuklesnė, bet aksesuarai – prabangesni.

Žilvinas Grigaitis pristatė autorinę papuošalų kolekciją „Ž Jewellery“ (43 nuotr.)
+37

Pristatyti savo papuošalų liniją Ž.Grigaitis ruošėsi daugiau nei metus. Idėjos kūnu tapo po jo pažinties su „Medalika“ įkūrėja Irina My My. Verslininkas jai siuntė aksesuarų brėžinius ir mintimis dalinosi žodžiu.

„Ž Jewellery“ kolekcijos pristatymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Su Irina lengvai radome bendrą kalbą. Daugelis sumanymų yra mūsų bendri. Kaskart viską aptardavome, tuomet Irina šnekas paversdavo kūnu, o vėliau, jei prireikdavo, papuošalą dar tobulinome“, – pasakojo renginio iniciatorius. Darbai – vienetiniai. Jie nebus atkartojami.

„Daugelis naudotų detalių – unikalios, relikvinės, turinčios ne tik materialinę, bet ir emocinę vertę“, – patikino Irina My My.

Papuošalai, anot jos, gimė iš oniksų, granatų, hematitų, gintaro, baltųjų ir rožinių Singapūro perlų, australiškų raudonųjų koralų, karališko dydžio Swarovski kristalų ir net banginio peleko kaulo. Kai kurios detalės gautos iš asmeninės Ž.Grigaičio kolekcijos – močiutės ir mamos palikimo.

„Kolekciją karališka vadiname dėl daugelio priežasčių. Simbolių, kurie joje atspindėti, prisiminimų, noro prisimint mūsų karališką valstybės istoriją, kuri netrukus minės solidų jubiliejų ir siekio pasakyti visiems – net juodžiausiu mūsų gyvenimo momentu kiekvienas galime būti savo likimo karalius“, – patikino Ž.Grigaitis.

Papuošalų, kainuosiančių nuo 250 iki 950 eurų, nuotraukos bus patalpintos internete – tiek Ž.Grigaičio asmeniniame, tiek „Medalika“ puslapyje. Gruodžio mėnesį apžiūrėti kolekciją iš arti bus galima salone „Zwilling“.