Žilvinas Grigaitis „SiSi“ merginoms gimtadienio proga padovanojo „Swarovski“ kristalais inkrustuotas apyrankes

Silva Rindzevičiūtė ir Žilvinas Grigaitis / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gimtadienis – šventė, kurios metu atsiduri visų dėmesio centre. Penktadienio naktį Simona Albavičiūtė ir Silva Rindzevičiūtė, geriau žinomos kaip SiSi iš radijo stoties „Zip Fm“, šventė savo penkerių metų jubiliejų. Itin blizgiai pasipuošęs šmaikštusis duetas prabangių dovanų susilaukė net ir iš garsaus verslininko Žilvino Grigaičio.

„Skybar“ kokteilių bare vykusiame uždarame gimtadienio vakarėlyje „SiSi“ merginas aplankė ne tik gerbėjai, bet ir garsūs draugai. Dovanos, gėlės ir sveikinimai plaukte plaukė, tačiau gražiausią, blizgiausią ir prabangiausią jų įteikė verslininkas Ž.Grigaitis. Jis merginoms ant riešų užkabino po vieną „Swarovski“ kristalais inkrustuotą apyrankę – mėlyną Simonai, o aukso spalvos Silvai.

„Padovanojau apyrankes ir pats nustebau, kaip aš taip pataikiau. Simona apsirengus mėlynai, apyrankė taip pat mėlyna, o Silvai – aukso spalvos“, – apie savo dovanas pasakojo Žilvinas.

Pačios merginos nežinojo iš ko yra pagamintos apyrankės, tačiau džiaugėsi, kad jos tinka prie aprangos. Tiesa, S.Albavičiūtė prasitarė, kad jos šventinis apdaras – žinomo dizainerio Roberto Kalinkino kūrinys.

„Šią suknelę man pasiuvo Robertas. Apie ją turiu visą istoriją. Kažkada pamačiau ją žurnale ir pagalvojau: „Jei bus „SiSi“ gimtadienis, tai norėčiau ją vilkėti. Tada parodžiau ją Robertui ir jis man pasiuvo Jeano Paulio Gaultier kopiją, su daug grandinių – tokią kaip norėjau“, – pasakojo viena iš „SiSi“ narių Simona.

Tiesiogiai radijo stotyje „Zip Fm“ transliuojamame vakarėlyje susirinko ir daugybė dueto gerbėjų. Pasveikinti merginų progos nepraleido ir Linas Karalius su širdies drauge Gintare Gurevičiūte bei Justė Ragauskaitė su mylimuoju Pauliumi Grybausku. Vakarėlio nepraleido ir šokėjas Šarūnas Kirdeikis, kolegos „radistai“ Jonas Nainys bei Rolandas Mackevičius, grupės „Freaks on Floor“ vokalistas Justinas Jarutis bei kiti garsūs žmonės. Visi svečiai turėjo pasipuošti auksinės spalvos aksesuarais.

Žilvino Grigaičio dovanotos, „Swarovski“ kristalais inkrustuotos apyrankės ant „SiSi“ merginų rankų / Viganto Ovadnevo nuotr.

 

Skaitykite daugiau