Žilvinas Šilgalis prisipažino santuokos metu „nuėjęs į kairę“

Žilvinas Šilgalis su drauge Kristina Kiršyte / Dainiaus Stankaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Su kuo politikai gyvena, su kuo skiriasi, su kuo vaikšto į pasimatymus ir kam peršasi? Kaip rinkėjams vertinti politikus, jei šie viešai deklaruoja krikščioniškas vertybes, ištikimybę, meilę šeimai, bet realiame gyvenime trečią kartą skiriasi, apsigyvena su gerokai jaunesne drauge ar prisipažįsta buvę neištikimi savo žmonoms. Ar apie tai rinkėjai turėtų žinoti?

Ketvirtadienio vakarą televizijos laidoje „Valanda su Rūta“ vyks diskusija ne tik apie politinių partijų rinkiminius pažadus, bet ir apie tai ar rinkėjai turi žinoti apie kandidatų asmeninio gyvenimo detales.

„Ar jūs nemanote, kad dvejos skyrybos gali pakenkti jūsų šansams patekti į Seimą?“, – kandidato į Seimą Žilvino Šilgalio paklausė Rūta Mikelkevičiūtė.

Žilvinas po šio klausimo ryžosi atlikti viešą išpažintį. Du kartus išsiskyręs vyras neseniai pristatė naują gerokai jaunesnę savo draugę Kristiną Kiršytę. Politikas prisipažino, kad santykiai su Kristina užsimezgė dar gyvenant santuokoje su buvusia žmona. Antroji Ž.Šilgalio santuoka truko 15 metų.

Žilvinas Šilgalis su drauge Kristina / Dainiaus Stankaus nuotr.

Seimo narys, konservatorius Antanas Matulas neseniai išgarsėjo savo asmeninėmis gyvenimo dramomis. Po 30 bendro gyvenimo metų jis išsiskyrė su savo žmona ir trijų sūnų mama Nijole Matuliene bei vedė 14 metų jaunesnę padėjėją.

„Šeimoje man trūko artumo, šilumos, dažnai pykdavomės“, – prisipažino Seimo narys. Sukritikuotas dėl santykių su jaunesne moterimi, Antanas Matulas atšovė: „Ką jūs galite žinoti, kokie velniai dėsis jūsų galvoje, kai jums sueis 50 metų.“ Seimo nariui per ateinančius rinkimus teks konkuruoti su savo buvusia žmona Nijole.

Žilvinas Šilgalis su drauge Kristina / Dainiaus Stankaus nuotr.

Politikas piktinosi klausinėjamas apie asmeninius santykius ir užsiminė apie kylančios politikos žvaigždės romaną su gerokai jaunesne bendrapartiete.

„Kodėl jūs domitės mano skyrybomis ir santuoka, kai panosėje dorumą ir vertybes deklaruojantis kandidatas į Seimą žmoną išsiuntė užsienin, o pats rezga romaną su partiete?“, – rėžė Seimo narys.

Seimo narys Jonas Pinskus kadaise po trylikos bendro gyvenimo metų paliko savo pirmąją žmoną dėl septyniolika metų jaunesnės savo asistentės Živilės.

„Pirmoji mano žmona buvo namų šeimininkė. Šeimos modelis buvo toks: aš atnešu pinigus, o ji rūpinasi namais ir nedirba. Živilė atsirado todėl, kad nebuvo nei ryšio, nei šilumos su pirmąja žmona, susvetimėjom. Susipažinus su Živile, atsirado tai, ko man trūko šeimoje", – išpažintį atliko kandidatas į Seimą. Politikas prisipažino, kad labiausiai jį sužavėjo Živilės Pinskuvienės jaunystė ir grožis.

Žilvinas Šilgalis su drauge Kristina / Dainiaus Stankaus nuotr.
Skaitykite daugiau