Žilvinas Žvagulis – apie anūkę Barborą: „Leidžiu jai viską“

Žilvinas Žvagulis su anūke Barbora / „Charizma photography“ nuotr.
Žilvinas Žvagulis su anūke Barbora / „Charizma photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-04-07 14:22
AA

Visi puikiai žino seseris Irūną Puzaraitę-Čepononienę bei Inetą Puzaraitę-Žvagulienę, išgarsėjusias grupėje „Mokinukės“. Praėjus kone 20 metų po grupės įkūrimo, laidoje atlikėjos grįžo į senus laikus ir pasidalino išskirtinėmis istorijomis.

„Aš buvau labai maištinga paauglė. Iš namų net esu pabėgusi, ko tik nebuvo. Todėl vieną dieną trenkiau durimis ir išėjau iš grupės. Sakiau, ne, man čia jau niekas neaiškins, ir tik aš čia viena viską žinau. Visa laimė, kad vėliau tos hormonų audros kažkur nusėdo. Nusipirkau puokštę gėlių ir grįžau pas vadovę Laimą Lapkauskaitę bei grupės merginas su prašymu, kad mane priimtų atgal“, – prisiminimus bėrė Irūna.

Ineta ir Irūna Puzaraitės / LNK nuotr.

Nuo pat mažų dienų sesės buvo kartu, tačiau tuo metu, tai neatrodė toks puikus dalykas. Ineta su Irūna pasidalino istorija, kurią atsimena ne tik jos, bet ir visi jų klasiokai. „Miegojome vienoje lovoje, buvome klasiokės, koncertai kartu, užklasinė veikla kartu, viskas kartu! Žinoma, kad esame susipykusios, o vieną kartą, 9 klasėje, per anglų kalbos pamoką, padarėme visai klasei šou. Susipykome taip, kad ir suolus išstumdėme, ir apsispjaudėme, ir su mėlynėmis po akimis grįžome. Tačiau viskas baigėsi, kai mums suėjo gal 17 metų, kai subrendome ir supratome, kaip svarbu yra turėti seserį“, –  LNK laidoje „Šeškinės 20“ kalbėjo Ineta su Irūna.

Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė / LNK nuotr.

Seserys prisiminė ne tik paauglystę, bet ir pasidalino asmeniškomis šių dienų istorijomis. Iškart po pirmųjų vakaro viešnių į laidą atvyko ir Inetos uošviai – Irena ir Žilvinas Žvaguliai.

Abu dainininkai teigė, kad anūkai jiems yra tikras džiaugsmas bei atskleidė, kad anūkei Barborai leidžia labai daug. „Leidžiame viską. Ji gali daryti viską, tačiau proto ribose. Tik iš pradžių turi pranešti. Nes aš noriu į priekį žinoti, ką ji daužys. Tai mes apsitariame, ką galima labiau, ką mažiau gadinti“, – pasakojo Ž.Žvagulis.

„Labai įdomu, kaip jus vadina anūkai?“, – teiravosi laidos vedėjas Dž.Siaurusaitis.

„Aš taip vadinau savo senelius iš tėvo pusės, nes senelis latvis buvo, todėl turbūt ir į mane taip pat kreipiasi – Opapa. Dabar taip linksmai vadina, negi vadins bočeliu ar senoliu“, – kalbėjo Žilvinas.

„Net neįsivaizduoju, kaip kitaip anūkai galėtų kreiptis į Žilviną. Štai jums ir jaunystės eliksyras“, – pokalbį užbaigė Irena.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė 29-ojo gimtadienio proga pakvietė šeimą į fotosesiją (12 nuotr.)
+6