Tinklaraštininkė Sotera Šveikauskaitė sugalvojo paprastą būdą, kaip išspręsti daugelį mamų kamuojančią bėdą

Sotera Šveikauskaitė su dukra Arete / „Baby Blog“ nuotr.
Sotera Šveikauskaitė su dukra Arete / „Baby Blog“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-06 16:04
AA

Modelis ir tinklaraštininkė Sotera Šveikauskaitė teigia, kad pati augindama mažą dukrytę susiduria su tomis pačiomis bėdomis, kaip ir dauguma mamyčių. „Stengiuosi išspręsti ne tik sau, bet ir kitoms moterims kylančias problemas“, – sako žinoma moteris, auginanti 2 metų dukrytę Aretę.

Šiandien savo tinklaraštyje „BabyBlog“ ji pasidalino idėja, kuri iš karto sulaukė didžiulio palaikymo ir dėmesio.

„Kasdien gaunu daug siuntinių, į namus užklysta paštininkai, kurjeriai, draugės ir, kaip tyčia, visuomet tada, kai miega mano dukrytė. Visoms mamoms pažįstama situacija, kai vaikas tik užmiega, o pasigirdęs skambutis į duris sujaukia visą miego ritmą, o tuo pačiu – ir ramią dieną“, – pasakojo žinoma moteris.

Soteros Šveikauskaitės kurti pakabukai durims / „BabyBlog“ nuotr.

„Taip ir gimė idėja, kurią įgyvendinome su kita mamyte iš „HIPPOart“. Sukūrėme pakabukus ant durų, kurie primena tuos, kuriuos uždedame, kai viešbutyje nenorime, kad mus trukdytų kambarių tarnyba. Sukūrėme mielus užrašus ir tikimės, kad dabar laukti ir nelaukti svečiai atkreips dėmesį ir saugos mažylių miegą. Pati jį naudoju jau mėnesį ir nebeturiu jokių problemų dėl anksčiau taip kankinusios bėdos“, – džiaugėsi sprendimą atradusi mamytė.

Soteros Šveikauskaitės sukurti pakabukai durims / „BabyBlog“ nuotr.