Kalėdine nuotaika jau besidžiaugiančios žinomos moterys atskleidė, kaip ruošiasi didžiosioms metų šventėms

Daina Bosas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nors iki gražiausių žiemos švenčių dar liko pora mėnesių, žinomos šalies moterys bei grožio tinklaraštininkės jau domėjosi kalėdinėmis naujienomis bei dovanomis.

Kalėdinio „Polhem“ organizuoto „Christmas Press Day 17“ vakarėlio metu buvo pristatomos kalėdinės grožio ir mados naujienos bei priemonės – nuo stilingų saulės akinių ir rankų darbo lietuvių kurtų žvakių iki visais metų laikais aktualių plaukų bei veido kosmetikos priemonių.

Į renginį atskubėjusios žinomos moterys neslėpė, kad stengiasi didžiosioms metų šventėms pasiruošti kiek įmanoma anksčiau ir taip išvengti nereikalingo streso, kai iki Kalėdų likus vos porai dienų dar lieka neišrinktų dovanų.

Ingrida Martinkėnaitė ir Justina Gafarovaitė juokėsi, kad Kalėdos kasmet ateina vis anksčiau. Ingrida atskleidė, kad kasmet su vyru keliauja į šiltus kraštus ir tai jai būna geriausia dovana. „Šiemet dar dovanos negavau, todėl nežinau, kur keliausime“, – pasakojo daininkė.

Ingrida Martinkėnaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Man geriausia dovana, kad ir kaip paprastai tai skambėtų – laikas, kurį galiu praleisti su šeima. Įvairių daiktų galiu nusipirkti ir pati, o pabūti su artimiausiais žmonėmis man – neįkainojama“, – pasakojo socialinių tinklų žvaigždė.

Justina Gafarovaitė ir Ingrida Martinkėnaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Modelis Simona Starkutė sakė, kad tiek gyvenime, tiek darbe yra itin atsakinga, todėl didžiosioms metų šventėms ruošiasi iš anksto. „Kadangi nemažai keliauju, dovanomis rūpinuosi ištisus metus. Tuomet atėjus gimtadieniui ar kitai progai, tiesiog atsidarau tą spintelę ir ištraukiu pačią tinkamiausią staigmeną“, – juokėsi moteris.

Simona Starkutė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Renginio taip pat nepraleido ir Daina bosas su dukra, tinklaraštininkės Inga Žuolytė, Sotera Šveikauskaitė bei kitos žinomos moterys.

Žinomi šalies veidai jau mėgaujasi kalėdine nuotaika (27 nuotr.)
+21
Skaitykite daugiau