Žinomi žmonės apžiūrėjo šokoladinę Geležinio vilko skulptūrą: ji – rekordinė

Renginio akimirkos / Organizatorių nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Nuo šiol vilniečiai ir miesto svečiai turi galimybę susipažinti su Vilniaus įkūrimo legenda – kitokiu kunigaikščio Gedimino susapnuotu Geležiniu vilku. Kūrybingos komandos dėka sostinės legenda atgimė magišku pavidalu.

Idėja sukurti patį vilką iš šokolado kilo vilniečiui dailininkui Valerijui Šatunovui. 

Ji papuošė Vilniaus Gedimino prospekte esančius „Iliuzijos kambarius“  ir buvo pripažinta rekordine. 

Renginio akimirka / Organizatorių nuotr.

Registravus šį rekordą, iliuzionistas A.Stonys pakvietė žinomus vilniečius iš arčiau susipažinti su šokoladine skluptūra.

Progos pabuvoti iliuzijų pasaulyje nepraleido Erika ir Merūnas Vitulskiai bei aktorė Lina Bražinskaitė su atžalomis, iliuzionistas ir renginių vedėjas Mantas Wizard, dainininkė Rasa Kaušiūtė, fotomenininkė Rūta Andre, plaukų stilistė Rūta Morozovienė. Beje, R.Morozovienė turėjo daug apie ką pasišnekėti su A.Stoniu, mat žinomos moters prieš kelerius metus inicijuotas projektas – ilgiausia Lietuvos kasa, taipogi buvo pripažintas rekordiniu.

Renginio akimirka / Organizatorių nuotr.

Šį objektą pagamino šokolado dizainerė Elena Kliment.

Aukščiausia iliuzinė šokolado skulptūra – 33,5 cm aukščio, 61 cm pagrindo apimties, 4 kg masės. Ji buvo kuriama apie savaitę. „Tai buvo labai nelengva užduotis, – prisimena E.Kliment. – Reikėjo sužiūrėti linijų geometriją, tinkamai sutvirtinti objektą. Pamenu, kažkuriuo momentu, buvau net truputį išsigandusi, kad nepavyks. Tačiau patirtis – geras pagalbininkas, tad viskas gavosi puikiai.“ Moteris iš šokolado kuria jau daugiau nei dvidešimt metų. „Mane žavi šokoladas ne tik kaip skanėstas, bet ir kaip kūrybinė medžiaga“, – teigia Elena.

Fotogalerija:

Vilniuje pristatyta šokoladinė Geležinio vilko skulptūra (17 nuotr.)
+11
Skaitykite daugiau