Žinomi žmonės rinkosi į „Tobulą pasimatymą“

Romantinės komedijos „Tobulas pasimatymas“ premjera/ Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sausio 3 d. kino centre „Forum Cinemas Vingis“ vyko romantinės komedijos „Tobulas pasimatymas“ premjera. Pirmieji filmą išvydo kviestiniai svečiai ir jame nusifilmavę aktoriai.

Filmo kūrėjai kvietė visus prisiminti savo vykusius ir nevykusius pasimatymus – būtent apie juos ir sukasi juostos siužetas. Jurgita Jurkutė-Širvaitė jau anksčiau sakė, kad smagioje komedijoje galima įžvelgti ir gerokai gilesnę mintį: „Tai filmas apie tai, kad kiekvienam žmogui reikia žmogaus.“

„Tobulas pasimatymas“ – lietuviška romantinė komedija apie pradinių klasių mokytoją Liną (akt. Jurgita Jurkutė), kuri svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas (akt. Leonardas Pobedonosvecas) įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma. 

Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu? Ar įmanoma rasti meilę internetinių pasimatymų labirintuose? Kiek varlių reikės pabučiuoti Linai, kad surastų princą ant balto žirgo? Ar pirmasis pasimatymas gali būti tobulas? „Tobulas pasimatymas“ – romantinė komedija, pilna gyvenimiškų nesusipratimų, nuoširdžių jausmų, netikėtų šeimyninių dramų ir, žinoma, viską nugalinčios meilės.

Romantinės komedijos „Tobulas pasimatymas“ premjera (94 nuotr.)
+88
Skaitykite daugiau