Žinomi žmonės su savo augintiniais rinkosi į šunų socializavimo vakarėlį

Šunų socializavimo vakarėlis / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Naminių gyvūnų šeimininkai gerai žino elektroninių parduotuvių tinklą „Pet24.lt”, kurie lapkričio 22 dieną, 19 val. organizuoja pirmąjį šunų socializavimo vakarėlį „Me & My Dog”, vienoje iš savo naujausių parduotuvių Vilniuje prekybos centre „Outlet Park“. Į elegantišką susibūrimą modernioje erdvėje rinksis kviestiniai svečiai su savo numylėtais gražuoliais. Būtent jie ir parodys pavyzdį, kaip susipažinti ir bendrauti - keturkojai socializuotis tik padeda!

Visame pasaulyje jau seniai pastebima šunų socializavimo tendencija, kuri turi didelę reikšmę žmogaus ir šuns draugystei. Šunys gyvena tokį pat intensyvų gyvenimą, kaip ir jų šeimininkai: kartu keliauja, sportuoja gryname ore, lankosi restoranuose, vyksta į paplūdimį. Kartu su šeimininkais jie gali užsiminti net ir banglenčių sportu! Įsigydami šunis žmonės planuoja nesiskirti su jais nė akimirkai: vedasi į kontorą, parke vykstančius koncertus ar net pasimatymus. Džiugu, kad Lietuvoje vis daugėja draugiškų šunims vietų: kavinių, restoranų, viešbučių. Išaugęs ir vis dar besiplečiantis „Ogmios miestas“ skelbia kuriantis draugišką aplinką šunims - daugelis čia esančių kavinių ir restoranų priima lankytojus su jų augintiniais. Lietuvos kinologų draugijos prezidentė Ramunė Kazlauskaitė pabrėžia, kad šunų socializavimo iniciatyva yra labai sveikintina ir turi turėti tęstinumą, nes šunų socializavimas daro tiesioginę įtaką šuns gerovei, sveikatai ir ilgaamžiškumui.

„Pet24.lt” direktorius Tadas Akelaitis sako, kad renginio tikslas yra suburti kuo daugiau žmonių, auginančių keturkojus, ir drauge su jais leisti vakarą didelėje kompanijoje: nekeliant gyvūnams streso, ir atsižvelgiant į natūralius šunų poreikius, mėgautis šuniškomis vaišėmis ir dovanomis. „Stengiamės būti kuo arčiau augintinių ir jų šeimininkų jiems patogiose vietose, todėl džiaugiamės galėdami pristatyti jau ketvirtąją tinklo parduotuvę, kurią šiais metais atidarėme „Outlet Park“. Kadangi ne už kalnų dar šaltesni orai, renginio metu pristatysime ir jūsų augintiniams suteiksime galimybę pasimatuoti kokybiškus, ilgaamžius „RedDingo Pet Adventure“ ir „Dog Gone Smart" drabužėlius iš naujausios rudens ir žiemos kolekcijos.“

Renginio „Me & My Dog” organizavimas patikėtas renginių organizavimo agentūrai „Next Level“, vadovaujamai Rasos Arlauskienės: „Ėmiausi šio projekto neatlygintinai, nes pati turiu šunį, ir matau, kad šunų socializavimo problema mūsų šalyje aiškiai egzistuoja. Būtina skleisti žinią apie draugiškas šunims vietas visoje Lietuvoje.“

Į renginį su savo augintiniu pakviesti svečiai irgi žavėjosi šia idėja ir patvirtino, kad „Pet24.lt” yra jų keturkojų mėgstamiausia parduotuvė, renkantis maistą, rūbelius, pavadžius ir žaislus, nes čia kiekvienas užsukęs gaus profesionalių patarimų, kaip prižiūrėti augintinius.

Žinomi žmonės su savo augintiniais rinkosi į šunų socializavimo vakarėlį (135 nuotr.)
+129
Skaitykite daugiau