Žinomi žmonės sugužėjo į vakarėlį Birštone: atskleidė, kas juos geriausiai atpalaiduoja

Vakarėlio Birštone svečiai / Dariaus Gumbrevičiaus ir Ramūno Vilkelio nuotr.
Vakarėlio Birštone svečiai / Dariaus Gumbrevičiaus ir Ramūno Vilkelio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-08-04 11:54
AA

Norint pasimėgauti poilsio akimirkomis, nebūtina vykti į pajūrį. Pietų Lietuvoje žaliuojantis Birštonas taip pat vilioja žmones, žavi ramybe ir miško gaiva. Į vakarėlį jame atvyko ir žinomi pramogų bei verslo veidai.

Į viešbučio „Vytautas Mineral SPA“ prieigose Birštone vykusį vakarėlį svečiai rinkosi gausiai, rašoma pranešime spaudai. Nors iš dangaus kartais nukrisdavo lietaus lašai, tai neatbaidė šventės dalyvių – lauko erdvė užbūrė gamtos vaizdais ir virtuvės šefo ruošiamo maisto kvapais. Kviestinė publika vaišinosi austrėmis, šukutėmis, jautienos antrekotu, kepta putpele, braškių tiramisu ir įvairiais kitais gardžiais užkandžiais.

Šventėje dalyvavę Darjušas ir Edita Lavrinovičiai galėtų daug pasakoti apie sveikatingumo terapijas ir kokios procedūros juos atpalaiduoja labiausiai.

„Angel SPA“ vadovaujanti Edita sako, kad šaltuoju laikotarpiu ne tik reguliariai sportuoja, bet ir tris kartus per mėnesį disciplinuotai pasilepina masažais: „Labiausiai pamėgau terapinį karštųjų akmenų ir šiltų žolelių ryšulėlių masažus, kuriuos atlieka meistrai iš Indijos. Masažai nuima raumenų įtampa, atpalaiduoja kūną, suteikia energijos visam organizmui. O svarbiausia – atstato emocinę pusiausvyrą.“

Editos ir Darjušo šeima šeštadieniais savo sodyboje visuomet kuria pirtį, tačiau moteris prisipažino, kad šia tradicija mėgaujasi tik šeimos vyrai: „Nelabai mėgstu karščio.“

Tatjana Lavrinovič, Kšištofas Lavrinovičius, Darjušas Lavrinovičius, Edita Lavrinovič / Dariaus Gumbrevičiaus ir Ramūno Vilkelio nuotr.

Vandens ir vyno someljė, „Urtė Consulting“ įkūrėja Urtė Mikelevičiūtė tarp darbų gausos nepamiršta įterpti ramių savaitgalių, kurie dažniausiai ir būna skirti atsipalaidavimui SPA viešbučiuose: „Jeigu ilsintis galiu nueiti į sauną – būtinai taip ir padarau. Po unikalių mineralų pirčių apskritai būnu lyg naujai gimusi. Neslėpsiu, kad veido ir kūno puoselėjimui skiriu daug dėmesio, todėl stengiuosi kuo dažniau apsilankyti bent kelių valandų procedūrose, o tobuliausia, kai tam galiu skirti kelias dienas. Ne kartą įsitikinau ir tuo, kad masažo kokybė labiausiai priklauso nuo meistro – nesvarbu, tai – klasikinis ar atpalaiduojantis masažas, visuomet jaučiuosi pakylėtai po gero specialisto prisilietimų.“

Iš Londono į Vilnių gyventi persikėlusi nuomonės formuotoja, stilistė Santa Mišenytė iškart įvardijo vieną svarbiausių savęs puoselėjimo procedūrų – ogi kobido veido masažą, rašoma pranešime spaudai.

„Japoniškas veido masažas – vienintelis masažas, per kurį aš tarsi išskrendu į kitą dimensiją – nenoriu šnekėti, o tik miegoti. Ką jau kalbėti apie tai, koks puikus vaizdas po šios procedūros aplanko veidrodyje: oda tampa stangresnė, švyti... Be galo nusiminčiau, jeigu mano rutinoje neliktų šio malonumo“, – šventėje prasitarė Santa.

Fotogalerija:

Vakarėlis Birštone su žinomais žmonėmis (30 nuotr.)
+24