Žinomos moterys atskleidė, kaip rūpinasi savo grožiu naktį

Vakaro akimirka
Vakaro akimirka
Šaltinis: Žmonės
2018-09-17 09:35
AA

Savo grožio ritualais noriai sutiko pasidalinti garsenybės, atvykusios į sostinės centre esantį, ką tik atnaujintą „L‘Occitane“ saloną, kuriame buvo pristatytos aktualios sezono naujienos.

Į Prancūzijos Provanso regiono kosmetikos renginį atvyko muzikinio TV projekto vedėja Eglė Juozapaitienė su dukra, operos soliste Ieva Barbora Juozapaityte, atlikėjo Donato Montvydo žmona, šokėja Veronika Montvydienė, drabužių kūrėja Vidmantė Martikonytė-Medišauskienė, tituluota gražuolė Gritė Maruškevičiūtė-Tamošiūnė, atlikėja Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep, aktorė Redita Dominaitytė, makiažo vlogerė Justina Gafaro, mados ir grožio tinklaraštininkė Aistė Svarauskaitė, žurnalistė ir rašytoja Laima Lavaste, advokatė Vilija Gražulytė su dukra, advokato padėjėja Ieva Kuryte-Mockeliūne, teisininkė Birutė Vyšniauskaitė-Atroškienė, visažistas Paulius Pijus Zulonas, floristė Inesa Borkovska ir kt. Skambant prancūziškai muzikai vakaro svečiai mėgavosi kvapų vilionėmis, rankų masažu, prancūzų virtuvės restorano „Le BonJour“ desertais bei susipažino su veido jogos pradmenimis.

Renginio metu buvo pristatytos „naktinės“ grožio naujienos: naujasis šlamučių veido serumas „Overnight Reset“, kuris per naktį atgaivina ir stangrina veido odą bei rytietiškas, spindinčios nakties aromatas „Terre de Lumière Intense“.

Viena iš „L‘Occitane“ renginio viešnių, muzikė E. Juozapaitienė, paklausta, koks yra jos grožio ir jaunystės receptas, atsakė: „Svarbiausia – dvasios ramybė ir harmonija, kurių paieškos trunka visą gyvenimą. Ko gero, tai ir yra geriausias stimulas bei tikslas. Stengiuosi būti pozityvi ir bendrauti su žmonėmis, spinduliuojančiais gerumą. Na, o didžioji paslaptis – mano gyvenimo bendrakeleivis – vyras Vytautas Juozapaitis, kuris užglaisto visus mano trūkumėlius ir daro mane geresne, neleidžia man žiūrėti į pasą“. Pašnekovė sakė, kad jos naktinis grožio ritualas labai paprastas: prieš eidama miegoti ji visada gerai nusiprausia veidą ir nusivalo dienos makiažo likučius, o tuomet odą palepina nakčiai skirtu kremu. Jų turi visą kolekciją, kurią padovanojo dukros. Žinoma muzikė, dainavimo mokytoja yra girdėjusi ir apie veido jogą, kurios pradmenis naudojo bene per visą savo karjerą. „Tad, net pati to nežinodama, visą gyvenimą mankštinu ir masažuoju veidą, derindama tai su kitu malonumu – dainavimu. Beje, to paties mokau ir savo auklėtinius studentus bei ansamblio „Eglė“ dainininkes“, – šypsodamasi sakė E. Juozapaitiėnė.

Vakaro akimirka

Šokėja V. Montvydienė juokdamasi sako, kad jos naktinis grožio ritualas yra labai jaukus ir paprastas: žvilgtelėti į veidrodį ir palinkėti sau ramių saldžių sapnų. Jei kitą dieną laukia atsakingas renginys ar fotosesija, Veronika stengiasi nepamiršti prieš naktį palepinti odą drėkinančia veido kauke. „Puiki nuotaika, aktyvus gyvenimo būdas, geri genai ir nepamiršti bent jau kartkartėmis išlikti vaiku“, – savo jaunystės ir grožio paslaptimis dalijosi V. Montvydienė, pridūrusi, kad gal jau būtų metas jai pradėti nuosekliau ir atidžiau rūpintis savo veido oda.

Drabužių kūrėja V. Martikonytė-Medišauskienė prisipažino labai mėgstanti bent porą kartų per savaitę atsipalaiduoti karštoje vonioje ir pasilepinti veido kaukėmis ir kitomis priemonėmis. Moteris laikosi auksinės taisyklės: niekada neiti miegoti prieš tai kruopščiai nenusivalius makiažo, švariai nenusiprausus veido. „Svarbu gerai išsimiegoti, pailsėti, džiaugtis gyvenimu ir tuo džiaugsmu užkrėsti kitus“, – savąsias grožio taisykles vardijo veikli moteris, kol kas nerandanti nei laiko nei poreikių nuolatos lankytis grožio salonuose.

Tituluota gražuolė, „SLA Academy Vilnius“ vadovė G. Maruškevičiūtė-Tamošiūnė pasidžiaugė šiame renginyje sutikusi veido jogos trenerę Giedrę Bagdonienę, kurios knygą ką tik nusipirko knygyne. Gritės įstikinimu, veido makšta ir masažai yra itin veiksminga. Kol kas ji pati yra išbandžiusi tik keletą autorės patarimų, bet perskaičiusi visą knygą, tikisi, jog veido joga taps mažu jos vakarinio grožio ritualu. Pašnekovė sakė besijaučianti geriausiai ir gražiausiai, kai yra pailsėjusi, gerai išsimiegojusi ir randanti laiko sau. „Linkiu visoms moterims gero miego, patirti kuo mažiau streso ir daugiau save lepinti. Aplinkinius visuomet labiau traukia švytinti ir gerą nuotaiką skleidžianti, o ne pervargusi ir susiraukusi moteris“, – įsitikinusi G. Maruškevičiūtė-Tamošiūnė.

Vakaro metu viešnias su veido jogos pradmenimis supažindinusi trenerė Giedrė Bagdonienė, sako, jog veido joga padeda atpalaiduoti įtemptus veido raumenis nuo patiriamų emocijų ir treniruoti tas veido raumenų grupes, kurias būtina stiprinti, norint mėgautis gražiu veido ovalu, stangria oda ir atrodyti jaunatviškai. Pasak trenerės, veido jogos pradmenų nesunkiai galima išmokti pačioms ir šiuo metodu puikiai naudotis namuose. „Moterys pratimus veidui gali daryti savarankiškai ne tik namuose, bet ir kitose vietose: darbe, stovėdamos eilėje prekybos centre, automobilyje, išėjusios pasivaikščioti. Didelė dalis pratimų nereikalauja rankų, tad galime juos lengvai įterpti į savo kasdienybę“, –teigia G. Bagdonienė. Pasak veido jogos trenerės, vakarais darant veido mankštą, savimasažą prieš tai rekomenduojama odą paleipinti nakčiai tinkamu serumu.

Žinomos moterys dalijosi grožio ritualais (15 nuotr.)
+9