Žinomos moterys domėjosi prancūziškomis grožio naujienomis

Daiva Tamošiūnaitė, Gintarė Gurevičiūtė, Eglė Jackaitė ir Kristina Savickytė-Damanskienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kas gi dar labiau suviliotų dailiosios lyties atstoves atvykti į renginį, nei žadamos kosmetikos naujovės ir pokalbiai apie grožį? Trečiadienio vakarą būrys žinomų moterų domėjosi karščiausiomis grožio naujienomis iš Prancūzijos.

Baltijos Amerikos klinikoje surengtą prancūzišką grožio vakarą pradėjusi aktorė Eglė Jackaitė pasidžiaugė, kad susirinkusios moterys išties visos gražios ir neabejingos tiek vidiniam, tiek išoriniam grožiui. 

Keturių prancūzų mokslininkų-gydytojų sukurtą veido odos kremų liniją „Novexpert“ pristatė specialiai iš Prancūzijos atvykęs grožio inovatorius Cyrille Telinge.

Simona Bandita, Eglė Jackaitė ir Gintarė Gurevičiūtė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Grožio naujienas iš Prancūzijos pirmosios išgirdo savo grožį puoselėjančios žinomos moterys. 

„Kai tik turiu laiko, visada stengiuosi save palepinti. Arba tiksliau – stengiuosi nieko blogo sau nepadaryti. Pirmiausia, galvoju, ką valgau, stengiuosi gerti daug vandens. Kremų kol kas naudoju nedaug. Po dušo man užtenka vienu drėkinamuoju kremu patepti veido odą. Tačiau po šio vakaro galbūt pakeisiu savo grožio įpročius“, – sakė Simona Bandita

Simona Bandita, Eglė Jackaitė ir Gintarė Gurevičiūtė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Man svarbiausia – gerai išsimiegoti,  sveikai maitintis ir naudoti geras kosmetikos priemones. Visuomet naudoju  tik kokybiškus, profesionalų pripažintus kremus ir serumus. Jau ir amžius ne tas, kad eksperimentuočiau. Man, kaip ir daugeliui moterų, svarbiausia – veidą drėkinti ir, žinoma, gerti daug skysčių“, – atviravo Asta Jonušienė

Simona Bandita, Eglė Jackaitė ir Gintarė Gurevičiūtė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Aš jau seniai rūpinuosi savo grožiu. Tikiu, kad kuo anksčiau pradėsi, tuo geresni rezultatai bus. Aš kartais atlieku kai kurias procedūras, bet suprantu, kad nevalia „perspausti“. Kremus mėgstu keisti maždaug kas pusę metų, nes oda labai greitai prie vieno pripranta.

Man atrodo, kad vien tik kosmetika stebuklų nepadarys. Visi stebuklai vyksta mūsų viduje. Jei mes laimingos, pailsėjusio, tai ir atrodome gražios. Aišku, šiuolaikinis mokslas atrado veikliųjų medžiagų, kurios gali padaryti stebuklus“, – grožiui neabejinga atlikėja Ingrida Martinkėnaitė

Grožio vakaro akimirkos – Žmonės.lt nuotraukų galerijoje:

Žinomos moterys domėjosi prancūziškomis grožio naujienomis (27 nuotr.)
+21
Skaitykite daugiau