Žinomos moterys fotosesijoje pasipuošė vasariškomis suknelėmis ir neregėtomis plaukų dekoracijomis

Elvyra Monginienė ir Eglė Sraleckaitė-Daugėlė / Nerijus & Gintarė nuotr.
Elvyra Monginienė ir Eglė Sraleckaitė-Daugėlė / Nerijus & Gintarė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-10 09:26
AA

Nuošalus paplūdimys, plaukus kedenantis vėjas, glostanti saulė, pozityvi energija – visa tai ir dar daugiau žinomas damas lydėjo fotosesijoje, surengtoje moteriškumo garbei.

„Moteris tai horizontas, kuriame susitinka dangus ir žemė. Joje, kaip nė vienoje kitoje būtybėje, randa sau prieglaudą ir angelas, ir velnias. Pati maloniausia ir pati kilniausia moteris turi savyje šiek tiek pragaro anglių ir nėra tokios menkos moters, kuri savyje neturėtų dangaus kertelės“, - fotosesijos idėją cituodama vokiečių rašytoją Ludwig Borne apibūdino papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė.

Anot jos, norą vaizdais „pakalbėti“ apie dailiąją lytį inspiravo keli vienas kitą papildę įvykiai. Pirmiausia viena žymiausių Baltarusijos dizainerių Olga Barabanschikova, įkūrusi „Candy Lady“ prekės ženklą, ir pristačiusi ypatingo lengvumo vasariškas sukneles fotosesijoje, neseniai susilaukė pirmagimės. Antra – tiek kaimyninės šalies kūrėja, tiek E. Monginienė šią vasarą pajuto itin didžiulį dailiosios lyties atstovių susidomėjimą tais drabužiais ir aksesuarais, kurie tarsi rėkte rėkia apie moters trapumą ir grožį.

Fotosesijos akimirka / Nerijus & Gintarė nuotr.

„Taip gimė nauja plaukų dekoracijų kolekcija, kurią taip pat įamžinome fotosesijoje. Iš Swarovskio kristalų sukurtos juostos – šio sezono tendencija, ypač pamėgta išsiskirti norinčių nuotakų. O juk būtent santuokos dieną jos bene aiškiausiai išreiškia savo moteriškumą“, - sakė „Elvyra design“ įkūrėja E. Monginienė.

Kartu su ja fotografams Nerijui ir Gintarei Latvijos pajūryje, svečių namų „Skrablas“ teritorijoje surengtoje fotosesijoje pozavo Eglė Straleckaitė-Daugėlė, Gabrielė Sabaliauskaitė, Gabrielė Sinickaitė, Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė. Damų makiažais ir šukuosenomis tąkart rūpinosi grožio salono „Geltonoji akacija“ meistrės.

Žinomos moterys pasipuošė vasariškomis suknelėmis ir neregėtomis plaukų dekoracijomis (19 nuotr.)
+13