Žinomos moterys fotosesijoje pristatė rankdarbių meistrų kūrinius

Žimonos moterys rankdarbių fotosesijoje / Evelinos Šumilovaitės nuotr.
Žimonos moterys rankdarbių fotosesijoje / Evelinos Šumilovaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-11-26 09:25
AA

Daugiau nei dvidešimt žinomų moterų ir vienas vyras dalyvavo fotosesijoje, skirtoje pristatyti gruodžio 4–5 d. rengiamoje „Kūrybos podiumo“ mugėje dalyvausiančių rankdarbių meistrų kūrinius. Nemokamas renginys organizuojamas Kauno sporto halėje.

„Kurti papuošalus išmokau iš mamos“, – sakė dainininkė Viktorija Mauručaitė, stojusi prieš fotografės Evelinos Šumilovaitės fotoobjektyvą. 

Pirmąjį vėrinį ji suvėrė ir draugei padovanojo 2007-aisiais. Tuo metu jos muzikinėje karjeroje buvo tarpas, kurį žūtbūt reikėjo kažkuo užpildyti. V.Mauručaitė pasakojo, jog mama prisėsti prie rankdarbių ją ragino ne vieną kartą. Tačiau pasimokyti iš jos papuošalų kūrimo subtilybių dainininkė vis nerasdavo laiko. 

Viktorija Mauručaitė / Evelinos Šumilovaitės nuotr.

„Matyt, gyvenimas pats viską sudėlioja. Kai nebebuvau taip užimta koncertais, turėjau ko nors imtis. O kurti, kruopščiai dėlioti smulkias detales man patinka“, – sakė mėgstamą užsiėmimą atradusi V.Mauručaitė. 

Dainininkė yra ir nėrusi bei mezgusi. Bet rezultatas jos netenkindavo. Galvodavo, kad gali padaryti geriau. 

Pastaruoju metu V.Mauručaitė vėl neturi laiko papuošalų kūrybai, bet neabejoja, jog jo dienotvarkėje teks paieškoti – kurti norisi. 

Viktorija Mauručaitė / Evelinos Šumilovaitės nuotr.

Grupės „4 Roses“ narė Giedrė Girnytė pirmuosius rankdarbius pagamino mokykloje. Mergina sau tuomet sukūrė auskarus, kuriuos namuose iki šiol saugo. 

„Rankdarbiai nėra paprastas užsiėmimas ir tai daryti tikrai gali ne kiekvienas. Kuo žmogus talentingesnis, tuo jo kūrinys labiau išieškotas, įdomus. Tokiu puoštis tikrai yra ypatingas jausmas“, – sakė pašnekovė. Jai pritarė ir grupės bendražygė Akvilė Matukaitė

„Kruopščiai galiu padaryti tik makiažą! Sau!“, – juokdamasi apie mezgimą, nėrimą ar karoliukų vėrimą sakė dainininkė. 

Viktorija Mauručaitė / Evelinos Šumilovaitės nuotr.

„Kūrybos podiumas“

Kaune vyksiančiame „Kūrybos podiume“ savo rankdarbius pristatys apie 70 kūrėjų. Dvi dienas vyks ir įvairūs nemokami teminiai seminarai bei mokymai, kuriuose iš anksto norą apsilankyti pareiškė daugiau nei 700 kauniečių. 

„Iš tų darbų, kuriuos pristatėme fotosesijoje, publika rinks dailiausią, o jo autorių apdovanosime sauja vertingų kūrėjams akmenukų – Swarovski kristalų“, – sakė viena iš „Kūrybos podiumo“ organizatorių Inesa Uktverienė. 
Balsavimas vyks socialiniame tinkle Facebook adresu kurybospodiumas.lt.

Visus modelius pamatysite šioje galerijoje:

Žinomos moterys fotosesijoje pristatė rankdarbių meistrų kūrinius (38 nuotr.)
+32