Žinomos moterys lovoje mėgavosi Alfo Ivanausko ruoštais patiekalais

Ieva Stasiulevičiūtė, Eva Saikovska, Gabrielė Martirosianaitė, Simona Bandita, Simona Nainė / VMG nuotr.
Ieva Stasiulevičiūtė, Eva Saikovska, Gabrielė Martirosianaitė, Simona Bandita, Simona Nainė / VMG nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-11-28 13:45
AA

Gabrielė Martirosianaitė, Simona Nainė, Ieva Stasiulevičiūtė, Simona Bandita ir Eva Saikovska sulaukusios Alfo Ivanausko kvietimo sutiko išbandyti naujojo VMG kulinarinio žurnalo patiekalus...lovoje.

Penktadienį VMG studijoje jos drąsiai nusimetė savo drabužius ir pasinėrė į baltus patalus. Kartu su jomis į lovą atkeliavo sausainiai, sūrio pyragas, dešrainiai, pomidorų padažas ir mėsainiai. 

Nuo savo mylimosios E.Saikovskos fotosesijos metu nė per žingsnį nesitraukė aktorius Vytautas Rumšas. Atmosferai kaistant, net Alfas iš fotografo Dainiaus Ščiukos paėmė į rankas fotoaparatą. O galiausiai viskas tiek įkaito, kad kilo tikras gaisras, kai žvakės liepsna lyžtelėjo per antklodės kraštą. 

Fotosesijos akimirka / VMG nuotr.

Gruodžio viduryje VMG pristatys naujo kulinarinio žurnalo numerį, kurį šįkart įkvėpė Niujorkas ir garsusis filmas „Seksas ir miestas“.

„Amerika yra viena liberaliausių šalių pasaulyje, todėl kurdami žurnalą jautėmės visiškai laisvai ir surengėme ne vieną intriguojančią fotosesiją. Bet, kaip ir visada, likome ištikimi pagrindiniam principui – estetiškam maisto pateikimui“, – sako A.Ivanauskas.

Alfas Ivanauskas žinomas moteris vaišino lovoje (6 nuotr.)