Žinomos moterys tapo neeilinio konkurso komisijos narėmis

Nacionalinės estetinės odontologijos akademijos konkursas „Estetiko“
Šaltinis: Žmonės
AA

Sveiki dantys ir graži šypsena – neatsiejama žmogaus įvaizdžio dalis, todėl kasmet visame pasaulyje didelis dėmesys skiriamas dantų priežiūrai ir higienai. Graži šypsena ne tik išskiria „laimės hormonus“, dėl kurių atrodome jaunesni, bet ir suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Trys žinomos bei žavios moterys – šokėja Eglė Straleckaitė, Lietuvos moterų sporto asociacijos prezidentė Joana Bartaškienė ir TV laidų prodiuserė bei vedėja Vaida Skaisgirė susitiko išskirtiniame renginyje – jos tapo teisėjomis Nacionalinės estetinės odontologijos akademijos organizuojamame estetinio plombavimo konkurse „Estetiko“.

„Estetiko“ – vienintelis konkursas Lietuvoje, kurio metu estetinių restauracijų ekspertai pagal numatytus kriterijus vertina dalyvaujančių gydytojų profesionalumą, kruopštumą bei meninius gebėjimus kuriant kuo tikroviškesnį, natūraliai atrodantį rezultatą. Anot šios srities specialistų, estetiniu plombavimu galima atstatyti ėduonies pažeistus dantis, suteikti dančiui kitą formą, užpildyti tarpus, sutvarkyti nuskilusius dantis, kad šypsena atrodytų graži ir tobula.

Šiemet jau penktą kartą vykusiame konkurse teisėjų gretas papildė ir visiems puikiai pažįstami veidai – tai šokėja Eglė Straleckaitė, sveiko gyvenimo būdo aktyvistė ir Lietuvos moterų sporto asociacijos prezidentė Joana Bartaškienė ir televizijos laidų prodiuserė bei vedėja V. Skaisgirė.

Nacionalinės estetinės odontologijos akademijos konkursas „Estetiko“

Trys žavingos damos, galinčios didžiuotis savo šypsenomis, tapo kitų šypsenų vertintojomis. Joms teko nelengva užduotis – išrinkti tik vieną geriausią iš 7 stipriausių specialistų Lietuvoje.

„Šiame konkurse kaip komisijos narė dalyvauju ne pirmą kartą ir kasmet, keičiantis naujiems specialistams, įgaunam ne tik labai daug žinių, bet ir svarbiausia – pasitikėjimo savimi“, – renginyje teigė J. Bartaškienė.

Komisijos nare tapusi šokėja E. Straleckaitė taip pat neslėpė, jog dantų problemos neretai varžo žmogų reikšti emocijas. Dėl to jis tampa susikaustęs ir užsidaręs.

„Jeigu su dantim yra kažkas negerai, tai žmogaus ir mimika pasikeičia. Jis tampa nelaisvas, negali savęs išreikšti. Graži šypsena yra vienas pagrindinių laisvės aspektų žmogaus viduje“, – mintimis dalinosi E. Straleckaitė.

Nacionalinės estetinės odontologijos akademijos konkursas „Estetiko“ / Organizatorių nuotr.

„Estetiko“ konkurso metu iš septynių gydytojų nugalėtoju ir aukščiausio lygio profesionalu bei geriausiu estetinių restauracijų specialistu Lietuvoje išrenkamas tik vienas. Todėl tokie renginiai skatina ne tik konkurencingumą, bet ir specialistų įgūdžių ugdymą, padeda kurti naujas pažintis bei prisideda prie sėkmingos specialisto karjeros.

„Kiekvienais metais gydytojai, prieš dalyvaudami šiame konkurse, itin daug ruošiasi, mokosi ir tobulėja. Kasmet sulaukiam vis daugiau norinčių dalyvauti, o specialistai nurodo šį konkursą kaip vieną aukščiausių savo pasiekimų“, – teigė implantologijos ir estetinės odontologijos klinikos „Neodenta“ vadovė Eglė Kunčiuvienė.

TV laidų prodiuserė ir vedėja V. Skaigirė taip pat neslėpė, jog tapti komisijos nare tokiame konkurse jai buvo naujas iššūkis, tačiau su estetika ji susiduria kiekvieną dieną, o matant kruopščiai ir profesionaliai dirbančius specialistus, tik dar labiau kyla pasitikėjimas jų atliekamu darbu.

„Estetika yra toks dalykas, kurio mes kiekvienas siekiam dažnoje gyvenimo srityje. Viskas kas mus supa, mes norime jog tai būtų malonu akiai. Kai matai tokius atsidavusius savo darbui žmones, tai pačiam pasidaro ramiau kitą kartą gultis į specialisto kėdę“, – teigia V. Skaisgirė.

Po azartiškos kovos, naujai nušvitusių pacientų šypsenų ir ilgų komisijos diskusijų, galiausiai buvo išrinkti nugalėtojai. 3-ąją vietą užėmė klinikos „Neodenta“ gyd. odontologė Lina Ženkutė, 2-oji tapo klinikos „Smile Design“ gyd. odontologė Ineta Barkauskienė, na o pirmąją, prizinę vietą iškovojo klinikos „Dantų alėja“ gyd. Saulenė Diliūnė.

„Dalyvaudama konkurse jaučiausi pakankamai stipri, nes jaučiau, kad turiu pakankamai daug patirties, žinių ir pasitikėjimo savimi estetinio plombavimo srityje. Tai sritis, suteikianti didžiulę kūrybinę laisvę gydytojui odontologui bei įgalinanti betarpiškai ir vieno vizito metu, suteikti pacientui galimybę vėl didžiuotis savo šypsena. Kai paskelbė antrosios vietos nugalėtoją ir vienintelė kandidatė į pirmąją vietą likau aš, netekau amo, juokiausi ir akys ašarojo vienu metu.“, – teigė konkurso nugalėtoja.

Nacionalinės estetinės odontologijos akademijos konkursas „Estetiko“ (17 nuotr.)
+11
Skaitykite daugiau