Žinomos tinklaraštininkės domėjosi, kuo kvepia džiaugsmas

Renginio akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kaip kvepia džiaugsmas – to sužinoti antradienio rytą į Vilniaus Pacų rūmus buvo pakviesta svečių. Tarp jų – žinomos tinklaraštininkės Ieva Stasiulevičiūtė, Patricija Gadžijeva, Simona Burbaitė, Gabija Varnaitė.

„Joy by Dior“ – nauji mados namų „Dior“ kvepalai, žadantys tapti vienais geidžiamiausių. Šio ženklo kūrėjams tokie iššūkiai ne naujiena: štai kvepalai „Miss Dior by Christian Dior“ yra perkamiausių pasaulio aromatų penketuke.

Rekordus muša ir naujasis „Joy by Dior“, sukurtas parfumerio Francois Demachy. Paprastai kompanijos sukuria produktą apibūdinantį trumpą filmą, kai kurių peržiūros per metus siekia kelis ar keliasdešimt milijonų. Rugsėjį pasirodžiusio „Joy by Dior“ filmas peržiūrėtas virš 50 milijonų kartų! Tai režisieriaus Francis Lawrence kūrinys, kuriame kvepalų džiaugsmą įkūnija aktorė Jennifer Lawrence (jiedu ne giminaičiai). Šio darbinio dueto istorijoje – penki sukurti filmai.

Renginio akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Renginio akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Tarp kitko, aktorių ir aukštosios mados kuluaruose sklando gandas, kad jei esi nominuota „Oskarui“ – puoškis „Dior Couture“ suknele ir „Oskaras“ atiteks tau, kaip nutiko Jennifer Lawrence. Šią simboliką lengva perkelti į paprastą gyvenimą: jei artėja tavo žvaigždžių valanda, puoškis „Dior Couture“. Tai gali būti ir ne 4 milijonų eurų vertės suknelė – tiek kainavo ta, kuria puošėsi Jennifer Lawrence.

„Joy by Dior“ reklamos veidas – ir aktorė Charlize Theron. „Dior“ užkulisiuose kalbėta, kad šią gražią moterį galbūt metas keisti, juolab, kad ją aromatų gerbėjai sieja su garsiaisiais „J‘adore by Christian Dior“, kuriuos ji reklamavo, tačiau nieko tobulesnio iki šiol nerasta.

Įdomus dar vienas momentas, praversiantis tiems, kas trokšta neįprastų kelionių. Pietų Prancūzijoje pagaliau perpirkta Château de La Colle Noire vila, kažkada priklausiusi Christianui Diorui. Kol kas paprastiems mirtingiesiems vilos durys užvertos – ten rengiami susitikimai su pasaulinio lygmens žvaigždėmis, tačiau žadama, kad netolimoje ateityje Château de La Colle Noire vilos atmosfera galės pasimėgauti ir paprasti mirtingieji. 

„Dior“pristatė naujus savo kvepalus (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau