Žinomų Lietuvos moterų šunys: ar jie panašūs į savo šeimininkes?

Daiva Tamošiūnaitė ir Neringa Skrudupaitė su savo augintiniais / Laimono Čužiausko nuotr.
Daiva Tamošiūnaitė ir Neringa Skrudupaitė su savo augintiniais / Laimono Čužiausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-05-10 14:08
AA

Pasižiūrėkite į savo šunį, tada į save. Randate panašumų? Sakoma, kad žmonės renkasi augintinius, kurie yra panašūs į juos, o meilė augintiniui tą panašumą padaro akivaizdesnį. Lietuvos įžymybės taip pat myli savo gyvūnus ir ta meile dalinasi su kitais.

Renatos Mikailionytės, Beatos Nicholson, Aušros Štukytės, Daivos Tamošiūnaitės, Neringos Skrudupaitės ir kitų įžymybių augintiniai dalyvavo smagioje fotosesijoje, skirtoje atkreipti dėmesį, kokia svarbi yra šunų šiluma ir teikiama pagalba Vilniaus SOS kaimo vaikams.

„Mars Lietuva“ inicijuotos socialinės kampanijos „Gyvūnų kaspino mėnuo“ dėka Viniaus SOS kaime jau trečius metus vyksta vaikų užsiėmimai su sertifikuotais terapiniais šunimis, kurie padeda vaikams išmokti kasdienių socialinių įgūdžių ir tiesiog geriau jaustis.

Kampanija skatina prisidėti prie šunų terapijos seansų Vilniaus SOS vaikų kaime. Vėliau bus pristatoma įžymių Lietuvos žmonių šunų nuotraukų paroda. Kviečiame jus žvilgtelėti į fotosesijos užkulisius ir pamėginti atspėti, kuriai įžymybei kuris šuniukas priklauso.

Žinomos moterys įsiamžino fotosesijoje su savo šunimis (10 nuotr.)
+4

Nuostabioji Eureka, be abejonės, pateisina savo graikišką vardą. Žaisminga kalytė, patyrė daug gyvenimo negandų, kol pagaliau likimas jai nusišypsojo ir padovanojo mylinčią šeimininkę. Eureka galėtu tapti kino žvaigžde, nes pozuoti ir vaidinti jai visai nesunku.

Aušra Štukytė su Eureka / Laimono Čužiausko nuotr.

Beprotiškai mielas šuo BonBon, kurio vardas kilęs iš šeimininkės mylimo atlikėjo Bon Jovi. BonBon fotosesijos metu buvo labai draugiškas ir nenustygstantis vietoje, iš karto rado vietas, kur sudėtas maistas, o tam, kad noriai pozuotų ir bent kiek išlaikytų dėmesį jį reikėjo palepinti lašiša. Ar atspėsite, kas augina šį mielą gurmaną?

Aušra Štukytė su Eureka / Laimono Čužiausko nuotr.

Puiki Ši Cu veislės kalytė Afela parodė profesionalumą, puikiai sutarė su fotografe ir aplinkiniais. Nors šeimininkė sakė, kad įprastai žavi kalytė pasižymi tvirtu charekteriu ir daro tik tai, ko nori pati, pozuoti prieš kameras jai, regis, buvo vienas malonumas. Gal to ji išmoko iš savo šeimininkės? Pamėginkite atspėti, kas ji?

Aušra Štukytė su Eureka / Laimono Čužiausko nuotr.

Vienos seniausių pasaulyje veislės, Maltos bišonų, atstovas Cezaris itin dėmesingas savo šeimininkei ir aplinkiniams. Drąsus ir vikrus Cezaris mėgavosi fotosesija ir linksmai leido laiką, o savo meilumu, regis, galėjo „prakalbinti“ bet ką. Gal komunikabilumo jis išmoko iš savo šeimininkės? Ar atspėsite, kas ji?

Aušra Štukytė su Eureka / Laimono Čužiausko nuotr.

Aukšta, gracinga, ilgakojė, tamsiaplaukė... tokie epitetai tiktų tiek šeimininkei, tiek jos augintinei karališkojo pudelio veislės kalytei Fany. Gražiosios Fany nuotrauka žemiau, tad lieka klausimas – kas jos šeimininkė?

Aušra Štukytė su Eureka / Laimono Čužiausko nuotr.

Pasitikrinkite, ar pavyko atrasti panašumus tarp žymių Lietuvos moterų ir jų augintinių. Fotogalerijoje rasite fotosesijos, skirtos socialinės kampanijos „Gyvūnų kaspino mėnuo“ žinomumo didinimui, užkulisių nuotraukas. Jose šuniukai įamžinti drauge su savo šeimininkėmis.

Fotosesijos rezultatą galėsite išvysti prekybos centre „Panorama“ nuo gegužės 11 d.

Nuotraukų parodos „Laimingas šuo“ atidarymas (17 nuotr.)
+11
Žinomų Lietuvos moterų šunys įsiamžino žaismingoje fotosesijoje (8 nuotr.)
+2