Žinomų žmonių indėlis pandemijos metu: aukoja ir skatina paremti nukentėjusius

Rihanna, Justinas Bieberis, Benas Affleckas, Blake Lively/Vida Press nuotr.
Rihanna, Justinas Bieberis, Benas Affleckas, Blake Lively/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-03-24 19:01
AA

Pasaulinės koronaviruso krizės metu žmonės stengiasi padėti vieni kitiems. Prie viso to prisideda ir verslininkai bei pasaulio garsenybės, kurios aukoja ir patys atidaro paramos fondus kovai su pandemijos pasekmėmis.

Rihanna

Dainininkės „Clara Lionel" fondas paaukojo 5 mln. JAV dolerių, kad padėtų koronaviruso prevencijai, pasiruošimui ir reagavimui JAV bei visame pasaulyje.

„CLF remia vietos partnerius, dirbančius reaguojant į nelaimes, ypač tuos, kurie saugoja socialiai atskirtas bendruomenes: pažeidžiamiausius JAV narius, Karibų jūros regioną ir Afrikos bendruomenę", – teigia Rihanna.

„Niekada nebuvo taip svarbu  apsaugoti ir paruošti socialiai atskirtas bendruomenes. Jas ši pandemija palies labiausiai“, – pridūrė „Clara Lionel“ fondo vykdomoji direktorė Justine Lucas.

Rihanna / „Scanpix“ nuotr.

Kayne Westas

Kayne Westas paaukojo labdaros organizacijoms „Dream Center“ Los Andžele ir „We Are Women Empower“ jo gimtajame mieste Čikagoje. Atlikėjas kiekvienai labdaros organizacijai skyrė neatskleistą pinigų sumą. Pasak jo, pinigai skirti šeimoms, o ypatingai vaikams ir pagyvenusiems žmonėms, nukentėjusiems nuo koronaviruso.

Kayne Westas/Vida Press nuotr.

Blake Lively ir Ryanas Reynoldsas

Socialiniuose tinkluose „Twitter“ ir „Instagram“ Raynas Reynoldsas paskelbė, kad per COVID-19 krizę jis ir jo žmona paaukos po milijoną dolerių dviem organizacijoms, atstovaujančioms maisto bankams JAV ir Kanadoje.

„COVID-19 paveikė šeimas ir ypatingai vyresnius suaugusius žmones. Šioms organizacijoms reikalinga mūsų pagalba. Rūpinkitės savo kūnu ir širdimi bei palikite vietos džiaugsmui. Paskambinkite izoliuotam asmeniui, nepalikite jo vieno“, – skelbė R. Reynoldsas.

 

Blake Lively ir Ryanas Reynoldsas/Vida Press nuotr.

Benas Affleckas

Aktorius paskatino savo gerbėjus prisijungti prie jo palaikant vietinius maisto bankus.

„Šiuo metu aš galvoju apie labiausiai pažeidžiamas visuomenės grupes – vaikus, kurie praranda galimybę naudotis maistu, žmones, kurie susiduria su darbo sutrikimais, pagyvenusius žmones ir mažas pajamas gaunančias šeimas. Prisijunkite prie manęs palaikydami maisto bankų tinklą „Feeding America", kuris nenuilstamai dirba ir maitina gyventojus visoje šalyje“, – ragino B. Affleckas.

Benas Affleckas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Justinas Bieberis

Dar Vasario mėnesį socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje Justinas Bieberis  atskleidė, kad paaukojo 29 000 JAV dolerių Pekino „Chunmiao“ labdaros fondui.

„Stebėdamas naujienas, pagalvojau, kaip būtų baisu, jei mano šeimą ar draugus užkluptų šis virusas. Kinija, mes stovime su jumis", – skelbė atlikėjas.

Justinas Bieberis/Vida Press nuotr.