Žinomų žmonių patarimai, kaip rasti laiko sau ir palengvinti kasdienybę

D.Montvydas, B.Nicholson ir D.Rapšys / Organizatorių ir „Žmonės Foto“ nuotr.
D.Montvydas, B.Nicholson ir D.Rapšys / Organizatorių ir „Žmonės Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
A
A

Suderinti varžybas, filmavimus, koncertus, laiką šeimai ir sau – misija įmanoma. Bent jau taip teigia žinomi ir veiklūs šalies žmonės, atradę būdus, kaip palengvinti savo kasdienybę.

Penktadienį „iDeal“ parduotuvėje prasidėjus oficialiai penktosios serijos „Apple Watch“ laikrodžių prekybai Lietuvoje, įžymybės pasidalijo patarimais, kaip sutaupyti laiko, išvengti aplinkos dirgiklių ir pasiekti užsibrėžtų tikslų.

D. Montvydas: Planavimas padeda kovoje su aplinkos dirgikliais

Muzikos kūrėjas Donatas Montvydas savo kasdienybę siekia kaip įmanoma tiksliau suplanuoti. Mat tokiu būdu labiausiai laimi šeima – kai visi darbai atlikti laiku, galima ir atsipūsti.

„Prasidėjęs televizijos sezonas, koncertiniai turai, šeimos išvykos ir laisvalaikis, sportas – tai tik maža dalis mano kasdienio šurmulio. Aktyvus gyvenimo ritmas priverčia planuoti kiekvieną savo minutę, kad darbai būtų atlikti, o ir asmeninis gyvenimas nenukentėtų“, – dalijosi dainininkas

Anot D. Montvydo, tai, kad visi jo šeimos ir darbo įrenginiai tarpusavyje „susikalba“, gerokai palengvina kasdienybę.

„Stengiamės turėti vienos operacinės sistemos įrenginius, kurie susijungia tarpusavyje ir yra patogūs naudotis visai šeimai. Mūsų atveju: telefonai, kompiuteriai ir net laikrodis – visi susiję. Todėl visuomet pamatau informaciją nepaisant to, kur esu ar ką veikiu“, – sakė D. Montvydas.

D. Rapšys: Inovacijos padeda pasiekti rezultato

Geriausias Lietuvos plaukikas ir pasaulio čempionas Danas Rapšys pripažino, kad išmanūs prietaisai padeda ne tik planuoti savo laiką, tačiau ir siekti geresnių sporto rezultatų.

„Šiuolaikinės technologijos itin reikšmingos ir sporto industrijai, ir aukščiausių rezultatų siekiantiems sportininkams. Na, pavyzdžiui, jos leidžia stebėti savo pažangą ir matyti, kur derėtų pasitempti realiu laiku“, – teigia D. Rapšys.

Sportininkas pripažįsta, kad inovacijomis domisi ne tik dėl to, kad palengvintų savo profesinę veiklą, bet ir galėtų lengviau sekti savo aktyvumą ne treniruočių metu.

Prižiūrėtojo man labiausiai reikia laisvalaikiu arba atostogų metu: įrenginio, kuris sektų kasdienį mano aktyvumą, ir žinočiau, ar man reikia tądien daugiau pajudėti. Todėl savo aktyvumo rodiklius nuolat seku su išmaniuoju laikrodžiu“, – sako D. Rapšys.

B. Nicholson: Atsirinkti, kas svarbiausia

Žinoma žurnalistė, televizijos laidų vedėja ir keturių vaikų mama Beata Nicholson sako, jog įpročio iš rankų nepaleisti telefono ji neturi, ypač, jei būna su savo šeima.

„Jei esu namuose, mano rankos ir taip būna pilnos, todėl išmanusis dažniausiai būna tiesiog padėtas kažkur nuošalyje. Todėl su juo susietas laikrodis, kuriuo galiu paskambinti, atsiliepti, atrašyti žinutę – yra didžiulis pagalbininkas. Nebereikia ieškoti, kur palikau telefoną, ar jo nešiotis pirmyn atgal – viskas ant riešo“, – sakė B. Nicholson. 

Anot B. Nicholson, išmanieji įrenginiai ne tik palengvina buitį, darbo procesus, bet ir padeda taupyti laiką bei primena pasirūpinti savimi.

„Kartais visas skambučių, žinučių, priminimų srautas telefone gali varginti, čia vėl pasitarnauja laikrodis – jis man padeda lengviau atsirinkti, kas svarbiausia, į ką būtina reaguoti iš karto, o kas gali palaukti. Taip pat daug greičiau pamatau, jei man rašo šeimos nariai. Be to, gaunu priminimus, kada reikia daugiau pajudėti ar skirti sau minutę poilsio“, – džiaugėsi ji.