Žinomus žmones nustebino Lietuvos miestuose atsiradę pinigų konteineriai: „Koks čia pokštas?“

Beata Nicholson ir Liudo Dapkaus augintinis Barklis prie pinigų konteinerio / Asmeninio albumo nuotr.
Beata Nicholson ir Liudo Dapkaus augintinis Barklis prie pinigų konteinerio / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-04-12 15:59
AA

Neseniai įvairiuose Lietuvos miestuose atsirado neįprasti konteineriai – ant jų puikuojasi užrašas „Pinigai“. Dėmesį į juos atkreipė ir žinomi Lietuvos žmonės.

Vienas toks aukso spalvos konteineris su užrašu „Pinigai“ išdygo Vilniuje netoli Žaliojo tilto, tačiau jis Lietuvoje – toli gražu ne vienintelis. Šių konteinerių taip pat galima rasti Kaune, Jonavoje, Kėdainiuose, Alytuje, Klaipėdoje.

Žinomi žmonės socialiniuose tinkluose ėmė dalytis savo pastebėjimais ir pakvietė sekėjus spėlioti, kokia gi tokių konteinerių paskirtis. Kai kurie teisingai atsakiusius net pažadėjo apdovanoti prizais.

„Nuvežiau draugę į oro uostą ir va vidury miesto radau auksinį konteinerį su pinigais! Paprašiau praeivio įamžinti – juk ne kasdien tokius randi. Šis prie Žaliojo tilto – Rapolo bažnyčios papėdėj. O šiaip pagalvojimui, kiek pinigų tiesiog išmetam? Nepanaudojam? Pamirštam? Įkalinam sąskaitose ir nepanaudotose lengvatose? Kiek praleistų galimybių, kurios galėtų eiti ir kurti geresnį gyvenimą visiems….. kada dažniausiai jaučiatės, kad pinigai jūsų atitenka šiukšlių dėžei???“, – rašė kulinarinių laidų vedėja ir knygų autorė Beata Nicholson.

Žurnalistas Liudas Dapkus prie pinigų konteinerio įamžino savo augintinį Barklį ir teisingai atsakiusį apie konteinerio paskirtį pažadėjo apdovanoti prizu.

„Radybos.

Mums patinka klajoti su Barkliu po Vilnių – būtinai ką nors susitinkame ar aptinkame. Šįkart tai – itin įdomus radinys, kiek užtrukau, kol išsiaiškinau jo kilmę ir prasmę.

O ką manote jūs? Pirmo teisingai atsakiusio draugo laukia dovana – tarptautinis bestseleris „Saulėgrąžų Dievas“ su autografu“, – rašė jis.

Katalikiško vaikų darželio „Mažutėliams“ įkūrėja ir vadovė sesuo Viktorija Voidogaitė taip pat pakvietė spėlioti, ką reiškia šie konteineriai: „Man jau patinka. Įdomu, kas bus toliau?
Kaip manot, kas čia vyksta?“

Savo įžvalgomis pasidalijo ir žinomas Kauno policijos pareigūnas Dalius Mackela.

„Žvelgiant į šį aukso spalvos konteinerį, nori ar nenori susimastyti priverčia. Klausiu savęs:

#Kur aš išleidžiu uždirbtus pinigus?

#Kokius tikslus pasiekiu juos leisdamas?

#Kiek reikia turėti pinigų, kad būti laimingu?

#Kiek mano pinigų yra šiame konteineryje?

#Kaip jais galiu pasidalinti su kitais, kad laimingais būtume visi?“, – skelbė jis, pasidalijęs ir vaizdo įrašais.

„Tai kiek pinigų šiandien išmetėm į balą, oi, konteinerį?“, – pasidalijusi pinigų konteinerio nuotrauka rašė nuomonės formuotoja, reklamos specialistė, atlikėja Dovilė Filmanavičiūtė.

„Žiūrėkit – koks čia pokštas?!“ – klausė istorikas Alfredas Bumblauskas.

Alfredas Bumblauskas apie pinigų konteinerį

„Kai galvoji, kad jau niekas gyvenime nebenustebins“, - rašė operos solistas Rafailas Karpis.

Spėlioti, ką reiškia šie konteineriai, taip pat kvietė dizaineris Robertas Kalinkinas...

Robertas Kalinkinas apie pinigų konteinerį

...lenktynininkas Benediktas Vanagas ir kiti.

Benediktas Vanagas apie pinigų konteinerį