Zita Kelmickaitė tebegydoma ligoninėje: gydytojai prižiūri jau daugiau nei mėnesį

Zita Kelmickaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Zita Kelmickaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-04-27 16:53
AA

Kovo pabaigoje ligoninėje atsidūrė televizijos ir radijo laidų vedėja Zita Kelmickaitė (71). Pranešama, kad ji vis dar gydoma ten.

Apie televizijos laidų vedėjos Zitos Kelmickaitės sveikatos būklę pranešė portalas Lrt.lt.

Ji jau daugiau nei mėnesį gydoma Santaros klinikų Hepatologijos ir gastroenterologijos skyriuje.

Z.Kelmickaitės artimieji minėtam portalui pakomentavo, kad „ji vis dar gydoma ligoninėje. Mažais žingsneliais viskas juda geryn.“

Zitos Kelmickaitės artimieji portalui lrt.lt patvirtino, kad žinoma moteris – vis dar ligoninėje.

„Kol kas galime pasakyti tik tiek, kad jos būklė yra stabili ir mažais mažais žingsneliais gerėja. Šiuo metu ja rūpinasi puikūs medikai, labai dėmesingas personalas. Esame nusiteikę viltingai ir tikime, kad praėjus kuriam laikui ji vėl sugrįš į darbus“, – portalui lrt.lt komentavo laidų vedėjos artimieji.

Primename, kad kovo 19 dieną vesdama LRT radijo laidą „Toks gyvenimas su Zita Kelmickaite“ moteris pasijuto blogai. Tiesioginio eterio metu Z.Kelmickaitei buvo iškviesta greitoji pagalba, pranešė lrt.lt.

„Kol kas laukiu gydytojų sprendimo dėl tolesnių veiksmų, bet dabar jaučiuosi geriau“, – tąkart minėtam portalui sakė ji.

Z.Kelmickaitė televizijoje veda laidą „Ryto suktinis su Zita Kelmickaite“, o radijuje – „Toks gyvenimas su Zita Kelmickaite“.

Fotogalerija:

Etnomuzikologė Zita Kelmickaitė (35 nuotr.)
+29