Žiūrėkite unikalų video reportažą: Donny Montell nieko neslėpdamas parodė, kaip vyko naujo klipo filmavimas

Donatas Montvydas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Donatas Montvydas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-06-27 13:10
AA

Naujausias dainininko Donato Montvydo dainos „Fly“ vaizdo klipas dienos šviesą išvys jau netrukus. Kol gerbėjai laukia galutinio jo darbo Stokholme, Švedijoje, rezultato, Žmonės.lt skaitytojus D.Montvydas kviečia pamatyti visus vaizdo klipo filmavimo užkulisius. Išskirtiniai kadrai sugulė specialiame Žmonės.lt vaizdo reportaže.

Dainos „Fly“, kuri skamba naujausiame albume „#BLCK“, vaizdo klipą D.Montvydas filmavo Švedijoje, Stokholme.

Po gegužę čia nuskambėjusios „Eurovizijos“ atlikėjas svečiame mieste – itin dažnas svečias: nuolat skraido dirbti.

Žmonės.lt skaitytojai jau turėjo progą akies krašteliu pamatyti naujojo D.Montvydo klipo filmavimo užkulisius, o dabar dainininkas duris į filmavimą atvėrė plačiai.

Naująjį vaizdo klipą kūrė talentinga švedų komanda, jį režisuoti patikėta D.Montvydo mėgstamai savo srities profesionalei Sachai Jean-Baptiste.

Su šia talentinga švede dainininkas dirba jau nebe pirmąkart: tai ji režisavo eurovizinės dainos „I‘ve been waiting for this night“ vaizdo klipą, kurį gerbėjai įvertino puikiai, ji rūpinosi ir D.Montvydo sėkmę pelniusiu pasirodymu „Eurovizijoje“.

Vaizdo klipo „Fly“ filmavimo aikštelėje nuolat dirbo ir Žmonės.lt žurnalistai, įdomiausios filmavimo akimirkos sugulė specialiame reportaže.

Donato Montvydo klipo „Fly“ filmavimo Stokholme užkulisiai (103 nuotr.)
+97