Žiūrėti „Lietuvos balsą“ vilniečius kviečia specialiu lazerių šou

Stebėti „Lietuvos balsą“ gerbėjus kvietė lazerių šou / Sauliaus Zakarkos nuotr.
Stebėti „Lietuvos balsą“ gerbėjus kvietė lazerių šou / Sauliaus Zakarkos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-09-06 16:47
AA

Ketvirtadienio vakarą sutemus mieste vaikštinėję vilniečiai buvo maloniai nustebinti – miestiečių akis lepino ant sostinės savivaldybės pastato demonstruotas lazerių šou, kvietęs gerbėjus jau šį šeštadienį, 19 val., įsijungti LNK televiziją ir stebėti pirmąją antrąjį sezoną skaičiuoti pradedančio kokybiškiausios muzikos projekto „Lietuvos balsas“ laidą.

Lazerių šou ant Vilniaus savivaldybės pastato prasideda 20:30 val., ketvirtadienio vakarą jo pamatyti nespėję vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami įspūdingus vaizdus išvysti penktadienio vakarą. 

„Premjera! „Lietuvos balsas“ – šeštadienį, 19:00 val. tik per LNK“, – toks užrašas dalimis lazeriais nušviečiamas ant savivaldybės dangoraižio. 

Išsamų interviu su šou kūrėjais bei vaizdą stebėjusių praėivių įspūdžius galite išvysti specialiame Šarūno Kirdeikio vaizdo reportaže, pateikiamame naujienos apačioje. 

Žmonės.lt primena skaitytojams, jog šeštadienį „Lietuvos balso“ žiūrovai išvys pirmąją projekto laidą – stebės pirmą Aklųjų perklausų turą. 

Aklųjų perklausų metu projekto dalyviai lipa į „Lietuvos balso“ sceną tikėdamiesi, jog bent vienas iš mokytojų – Katažina Nemycko, Donatas Montvydas, Merūnas Vitulskis ar poroje besidarbuojantys Inga ir Arūnas Valinskai – atiduos jiems savo simpatijas ir pakvies prisijungti prie savo komandos. 

Kiekvieno mokytojo komandą sudaro 14 dainininkų, visus juos ekspertai pasirenka girdėdami tik balsus – dalyviui dainuojant mokytojai sėdi jam atsukę nugarą, išvysti dainininko veidą pasirodymo metu vertintojai gali tik nutarę dalyviui pasiūlyti tęsti kovą projekte kartu. 

Kaip pasirodys pirmieji LNK projekto „Lietuvos balsas“ dalyviai ir kam mokytojai skirs daugiausia simpatijų sužinosite jau šeštadienį, 19:00 val. per LNK televiziją. 

Stebėti „Lietuvos balsą“ vilniečius kviečia specialiu lazerių šou (6 nuotr.)