Žiūrovai nepasigailėjo muštynes sukėlusios Radžio nuotakos

Vilma Gecevičiūtė (kairėje) / LNK nuotr.
Vilma Gecevičiūtė (kairėje) / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-12-09 00:59
AA

Populiarusis LNK realybės šou „Radži ieško žmonos” pamažu artėja prie finalo. Dėl svajonių princo galvas pametusios nuotakos iš projekto krenta it musės. Šį šeštadienį su rojumi Žemėje atsisveikino didžiausia dvaro intrigante vadinama pedagogė Nijolė. To ir reikėjo tikėtis: kartu su konkurente Daiva susimušusi panelė negalėjo likti nenubausta.

Praėjusią savaitę Taujėnų dvare Nijolė ne tik kad susimušė su Daiva. Per tragikomišką susirėmimą mergina pametė itin svarbų daiktą – Radži ir jo globėjos Vidos padovanotą žiedelį. Likimo pirštas: nors ieškodama papuošalo Nijolė išnaršė visą dvarą, pirmasis pamestą dovaną rado būtent Radžis. Už tai buvo nubaustos abi susimušusios merginos – ir Daiva, ir Nijolė užėmė išlikimo kėdes. Žiūrovai nepasigailėjo Nijolės. Mergina verksmingai paliko prabangų Taujėnų dvarą ir, žinoma, Radži.

Nepaisant to, kad Nijolė paliko šou, dėl Radžio kovojančių panelių gretos nepraretėjo. Mat prie jų prisijungė profesionali medikė Vilma. Iš Kauno pas Radžį atvykusi mergina senbuvėms tikrai neketina nusileisti. „Tai, kad jos prabuvo ilgiau, nereiškia, jog yra už mane geresnės”, – po tiesioginės transliacijos drąsiai kalbėjo Vilma. Beje, šią merginą Radžis jau neblogai pažįsta – pats ją išsirinko populiarioje LNK pasimatymų laidoje „Būk mano meile”.

Kaip be Nijolės dvare klostysis Radžio meilės reikalai, sužinosite jau kitą šeštadienį per LNK.