Žiūrovų dėmesį kausto kalėdinė „John Lewis“ reklama: sunku sutramdyti šypseną. Įsitikinkite!

Kadras iš kalėdinės „John Lewis“ reklamos
Kadras iš kalėdinės „John Lewis“ reklamos
Šaltinis: Elaima.lt
2016-11-10 11:50
AA

Visame pasaulyje startuoja prieškalėdinis maratonas – galima jo laukti, galima nekęsti ar ignoruoti, tačiau niekas nenuginčys, kad iki metų pabaigos turėsime progų išvysti įdomių kūrybinių sprendimų – dainų, reklamų, vaizdo klipų... Vienas jų – tradiciškai lapkričio pradžioje pasirodanti britų parduotuvių tinklo „John Lewis“ kalėdinė reklama.

Praėjusių metų šio tinklo šventinė reklama „Žmogus Mėnulyje“ pravirkdė milijonus, ji pasakojo apie mažą mergaitę Žemėje ir vienišą senuką Mėnulyje, tarp kurių per Kalėdas užsimezga stebuklingas ryšys.

Šiųmetė reklama ne tokia dramatiška, joje daugiau komedijos elementų. Pagrindiniu jos herojumi tapo žavingas, kiek niūroko žvilgsnio bokseris, akylai stebintis šeimos pasiruošimą didžiausiai metų šventei.

Jis iš padilbų stebi, kaip vėlai vakare tėtis mažai mergaitei (ją vaidina šešiametė jaunoji aktorė Summer) ruošia kalėdinę staigmeną – apsnigtame sode šalia namo konstruoja batutą. O dar vėliau šuo tampa vieninteliu liudininku, kas tą dovaną naktį pirmieji išbando. Istorijos atomazgą pamatykite patys!

Kadras iš kalėdinės „John Lewis“ reklamos

Kaip visada, užburia ne tik vaizdas, bet ir garso takelis – šiais metais tai britų grupės „Vaults“ vokalistės Blythe Pepino perdainuota Randy Crawford daina „One Day I’ll Fly Away“.