Živilė ir Edgaras Lubiai: „Mums šeima – kaip avilys, į kurį visuomet norisi parskristi“

Živilė ir Edgaras Lubiai
Živilė ir Edgaras Lubiai
Šaltinis: „Žmonės“
2018-01-10 12:00
AA

Abu jie talentingi ir labai populiarūs, tačiau savo pasiekimų nei žavioji televizijos laidų vedėja Živilė VAŠKYTĖ-LUBIENĖ (36), nei jos vyras dainininkas Edgaras LUBYS (34) nesureikšmina ir iš savo profesijų kulto nedaro. „Mums tai atrodo darbas, ir tiek...“ – paprastai paaiškina Živilė. Užtat didžiausia vertybė abiem visuomet išlieka šeima.

Kol Edgaras koncertuoja ir skina pergales televiziniuose projektuose, Naujųjų išvakarėse tapo projekto „Muzikinė kaukė“ nugalėtoju, Živilė augina vaikus. „Gal vyro prigimtis kitokia? Aišku, yra vyrų, kurie puikiai susitvarko, išeina tėvystės atostogų, bet man tas modelis kažkodėl ne prie širdies“, – prisipažįsta Edgaras.

Motinystė Živilės nė kiek negąsdina. „Vaikų juk tam ir susilauki, kad su jais būtum, iščiūčiuotum, išmyluotum. Labai džiaugiuosi, kad Edgaras man leidžia pabūti tiesiog mama: į darbą jis neskubina, o ir pati nesiveržiu.“ Vasarą, kai sūnui sueis dveji, ji vėl grįš į televizijos eterį. O kol kas rūpinasi vaikais, gamina jiems pusryčius. Ir labai laukia laiko, kai visi drauge susėda prie stalo: tuomet aplanko tikras šeimos jausmas.

Kartais mūsų klausia: „O judu nepamirštate rodyti dėmesio vienas kitam, kur nors ištrūkstate dviese?“ Tuomet susimąstau: gal po kokios poros metų jau galėsime dviese su žmona kur nors išvažiuoti. Dviem ar trims dienoms. Kita vertus, šeima laikui bėgant tampa kaip avilys, į kurį visada norisi parskristi“, – sako Edgaras.

Interviu bei fotosesija – naujausiam žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite: