Živilė Kropaitė su vyru susilaukė atžalos

Živilė Kropaitė ir Liudas Basiulis
Živilė Kropaitė ir Liudas Basiulis
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-29 15:38
AA

Televizijos laidų vedėja Živilė KROPAITĖ (33) su vyru Liudu BASIULIU (35) susilaukė atžalos.

Porai gimė berniukas.

Portalui Žmonės.lt Živilė teigė, kad viskas gerai, kol kas su mažyliu ji dar ligoninėje.

„Jaučiamės puikiai, esame nustebinti medikų profesionalumo, – sakė Živilė. – Tai laimingiausia akimirka gyvenime. Jis iš tiesų gražus".

Vardą atžalai pora jau sugalvojo – Vėjas.

Žinia moteris pasidalijo socialinėje paskyroje.

„Vilniaus gimdymo namai yra rojus ant šios šalies žemės, gydytojai Kęstutis Šklėrius ir Robertas Mileris – dievų apraiškos žmonių pavidaluose, spindintys profesionalumu, o rezultatais atimantys amą. Akušerės, laktacijos specialistai, psichologai... jau vien tai, kiek daug jų galima per trumpą laikotarpį sutikti, ir tai, kiek gerų emocijų kiekvieno sutikimas suteikia, be proto ramina ir net kažkiek, tiesą pasakius, graudina.

Ir net tikrai nežinia, kaip jiems visiems išdėkoti.

Vaikai, studentai, pasimetę abiturientai, jei tik gyvenimas nors kiek šaukia, kai užaugsite, būkite medikais – man kažkodėl atrodo, kad būtent šis gyvenimo pasirinkimas labiausiai iš visų garantuoja prasmės pojūtį jam, tam gyvenimui, kaip akimirka praslenkant, net jei tas pojūtis ir, sakysit, ne vien nuo nuveiktų prasmingų darbų, pasitiktų ar išgelbėtų gyvybių priklauso. Bet kaip turėtų būt stebuklinga, kai ir nuo jų.

Na o Tu, didžiausias gyvenimo stebukle, kai užaugsi, būk kuo tik Tau labiausiai norėsis – kad tik sveikas, kad tik laimingas, kad tik švaria sąžine. Mes su Tavo puikuonėliu Tėveliu darysime viską, kad Tau kuo labiausiai šito pasaulio stebuklus ir didįjį grožį patirti padėtume. Visada visada – ir kai vargas suspaus, jėgos apleis ar sveikata netvers.

Nuotraukos ir sūnaus bendraautorius – Liudas Basiulis“, – šmaikščiai pridūrė Živilė.

Kiek anksčiau moteris teigė, kad šiek tiek nerimauja, kaip bus, kai susilauks atžalos.

Živilė Kropaitė / Žmonės.lt nuotr.
Živilė Kropaitė / Žmonės.lt nuotr.

Živilė su pasididžiavimu pasakojo, kad Liudas nuoširdžiai domisi vaikų raida, moka su jais bendrauti, net savanoriauja vaikų pagalbos linijoje.

Tai žinant nenuostabu, kad savo vaiko gimimui jis stipriai ruošėsi – kartu su Živile skaitė nėštumo laikotarpiui skirtas knygas, lankė žindymo kursus, į telefoną parsisiuntė specialių programėlių būsimiems tėvams.

Sutuoktiniai kartu net sukūrė čatą, kuriame su vaikų turinčiais draugais diskutuoja tėvystės klausimais.

Živilės Kropaitės ir Liudo Basiulio vestuvės (39 nuotr.)
+33