Živilės ir Edgaro Lubių fotosesijos „Žmonių“ žurnalui užkulisiai

Živilė ir Edgaras Lubiai
Živilė ir Edgaras Lubiai
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-11 19:48
AA

Šios savaitės žurnalo „Žmonės“ viršelį papuošė pora, kuriai nereikia atskiro pristatymo. Abu jie talentingi ir labai populiarūs, tačiau savo pasiekimų nei žavioji televizijos laidų vedėja Živilė VAŠKYTĖ-LUBIENĖ (36), nei jos vyras dainininkas Edgaras LUBYS (34) nesureikšmina ir iš savo profesijų kulto nedaro.

Živilė ir Edgaras Lubiai

Tokia buvo ir poros fotosesija žurnalui „Žmonės“ – jauki, nuoširdi ir be jokio pridėtinio spindesio. Prieš fotografo Tomo Kaunecko objektyvą Živilė ir Edgaras pozavo tokie, kokius juos mato artimiausi draugai ir šeimos nariai.

Kol jiedu pozavo, fotosesijos užkulisiuose krykštavo vaikai. Živilė ir Edgaras savo atžalų Fridos bei Herkaus privatumą akylai saugo, todėl mažuosius padaužas viešojoje erdvėje pamatyti beveik neįmanoma.

Lubių šeimos stiliumi per fotosesiją rūpinosi stilistė Austėja Jablonskytė ir jos asistentai Lauryna Skrebytė bei Lukas Juodis. Makiažu ir šukuosenomis pasirūpino Julija Estko.

Interviu su Živile Vaškyte-Lubiene ir Edgaru Lubiu bei jautrias fotografo Tomo Kaunecko užfiksuotas nuotraukas rasite šios savaitės žurnale „Žmonės“.