Živilės Vaškytės šventinė suknelė išryškino nėštukės pilvuką

Edgaras Lubys su žmona Živile Vaškyte-Lubiene / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Edgaras Lubys su žmona Živile Vaškyte-Lubiene / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-31 20:27
AA

21-ojo „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje Vilniuje pasirodė šimtai svečių. Tarp jų – ir žurnalistė Živilė Vaškytė, į renginį atvykusi drauge su vyru, dainininku Edgaru Lubiu. Pozuodama fotografams Ž.Vaškytė demonstravo ne tik plačią šypseną, bet ir apvalėjantį nėštukės pilvuką.

Živilės Vaškytės ir Edgaro Lubio šeimyna pastaruoju metu gyvena džiugiomis nuotaikomis – vasarą jiedu susilauks antrosios atžalos.

Ceremonijos metu Ž.Vaškytė ir E.Lubys puikiai nusiteikę pozavo fotografams: rodė šypsenas, o Živilė – ir apvalėjantį pilvuką.

Žmonės.lt primena, kad Ž.Vaškytės santykis su „Kino pavasariu“ – glaudesnis nei dažno festivalio svečio. Anksčiau moteris pati buvo viena iš festivalio rengėjų.

„Bendradarbiauti su festivaliu yra gerai – juk tada viską žinai „iš vidaus“, taip pat įgyji daugiau žinių apie filmus. Tačiau buvimas viešnia irgi turi privalumų – gali, pavyzdžiui, pamatyti dar daugiau filmų. Dirbant festivalyje tai gali ir nepavykti – darbai užsitęsia iki vėlaus vakaro, stengiesi patekti į vėliausius kino seansus“, – anksčiau Žmonės.lt yra sakiusi Živilė.

Tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ atidarymas Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje vyko ketvirtadienio vakarą. Į jį sugužėjo keli šimtai kviestinių svečių.

21-ojo „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijos svečiai (184 nuotr.)
+178
21-ojo „Kino pavasario“ atidarymo ceremonija (31 nuotr.)
+25