ŽMONĖS 2017: išrinkite Metų feisbuko žvaigždę!

ŽMONĖS 2017: pretendentai tapti Metų feisbuko žvaigžde
ŽMONĖS 2017: pretendentai tapti Metų feisbuko žvaigžde
Šaltinis: „Žmonės“
2017-01-13 16:41
AA

Sausio 22-osios vakarą vyksiančioje Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimų „Žmonės 2017“ ceremonijoje bus apdovanoti ryškiausi pramogų pasaulio žmonės – dainininkai, aktoriai, komikai, televizijos laidų vedėjai, stilingiausios garsenybės ir netgi socialinių tinklų žvaigždės. Kas vertas apdovanojimo, balsuodami nuspręsite jūs.

Šimtai „už“ ir tiek pat „prieš“. Apie feisbuko privalumus ir trūkumus būtų galima diskutuoti valandų valandas. Bet kokiu atveju – šiais laikais jame „gyvena“ didžioji suaugusios (ir ne tik) Lietuvos dalis. Tuo metu, kai vieni tuščiai leidžia laiką ieškodami, ko nepametę, kiti gi sugeba pasinaudoti visais privalumais, kuriuos gali pasiūlyti feisbukas.

„Socialiniai tinklai suteikia atsitraukimo galimybę neatsiprašinėjant, nieko neaiškinant, galiausiai išgelbėja mus nuo apsimestinio mandagumo, pezalų, kurie neįdomūs, ir meilybių, kurių prikištas mūsų gyvenimas. Man patinka tas nesaldintas tikrumas“, – apie aktyvų dalyvavimą internetinėje erdvėje sako viena iš nominančių.

Norime to ar ne – kartais atrodo, kad į feisbuką persikėlė ne tik šiuolaikinių žmonių bendravimas, pramogos, bet ir tikrasis gyvenimas. Tad natūralu, kad jame gimsta naujos žvaigždės.

Agnė Jagelavičiūtė / „Scanpix“ nuotr.

Kaip kasdienį „mirkimą“ feisbuke paversti pelną nešančiu užsiėmimu? Atsakymą į šį ir dar daugybę su komunikacija socialiniuose tinkluose susijusių klausimų turbūt geriausiai žino šios srities asė Agnė JAGELAVIČIŪTĖ.

146 000 sekėjų turinti pramogų verslo ikona taip išmaniai reklamuoja apdarus, kremukus ir paslaugas, kad perskaitęs jos postą kartais net ne iš karto supranti, jog tai – reklama. O vien ko vertos Agnės asmeninės istorijos, vaizdeliai iš šeimos gyvenimo ar tiesiog kartais nelabai mandagios, kiek šiurkštokos, medumi neapteptos gyvenimo grimasų apžvalgos ir sprendimas viską rašyti be lietuviškų raidžių! Negana to, šiai moteriai vieno profilio neužtenka – antrasis, skirtas kulinariniams jos atradimams, taip pat nelieka nepastebėtas ir turi beveik 70 tūkstančių sekėjų.

Agnė Jagelavičiūtė / „Scanpix“ nuotr.

Įgnybti, įgelti, skaudžiau įkąsti – iš žurnalisto, renginių organizatoriaus Saugirdo VAITULIONIO aštraus liežuvio ir mokėjimo žongliruoti žodžiais neatimsi. „Penktadienis ką tik tapo 50 000 kartų geresnis“, – šiuos metus su gana gausiu – pusšimčiu tūkstančių – sekėjų džiaugsmingai pradėjo jis.

Nuo jo kliūva supermamytėms, žiopliems politikams ir... savo paties išsiblaškymui. Gauna jis su kaupu ir atgal – auklėjamojo pobūdžio komentarai, kaip dera elgtis viešojoje erdvėje ir kaip ne, bei grasinimai įkišti į teisiamųjų suolą, kuriuos rašo nepatenkinti sekėjai, – tai Saugirdo kasdienybė.

Feisbuko socialinių reikalų ministrė – tokių pareigų drąsiai galėtų imtis aktorė ir televizijos laidų vedėja Beata TIŠKEVIČ. Pro 64 000 sekėjų turinčios jaunos moters skvarbią akį nepraslysta jokia neteisybė. Lyčių lygybė, neapykanta, meilė, žinomumas, alkoholis – Beatos temų spektras platus kaip jūra. O dar kai tai apipinta nebūtinai džiaugsminga asmenine patirtimi, abejingų nelieka.

Agnė Jagelavičiūtė / „Scanpix“ nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė / „Scanpix“ nuotr.

Lietuviai myli humoristus. Bent jau taip galima spręsti pažiūrėjus, kiek gerbėjų turi naujoji Lietuvos komikų karta. Vienas populiariausių socialinėje erdvėje – su panevėžietišku akcentu juokelius „skaldantis“ Mantas KATLERIS, šiuo metu turintis kone 150 000 sekėjų.

Pradėjęs nuo trumpų filmukų „Išmok panevėžietiškai“ ir žinomų lietuvių grožį įvertinęs kortų malkoje Mantas akimirksniu užsiaugino gausią gerbėjų armiją. Nevynioti žodžių į vatą ir pasidalyti asmeninio gyvenimo akimirkomis – feisbuko taisykles jis perprato nesunkiai.

Agnė Jagelavičiūtė / „Scanpix“ nuotr.

Aktyvus nuomonės reiškėjas Andrius UŽKALNIS turbūt geriausiai žino, ką reiškia būti mylimam ir nekenčiamam vienu metu. Ties plonyte riba balansuojančius jo postus kasdien perskaito tūkstančiai sekėjų. Skaito net tie, kurie jo nekenčia. Regis, nekenčia taip, kad negali neskaityti ir neparašyti dešimties eilučių komentaro apie tai, kaip jo nekenčia. O Andrius, atrodo, tik to ir laukia, tuo mėgaujasi ir erzinasi toliau. Ir 58 000 sekėjų – jokia riba.

Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimai ŽMONĖS 2017 – sausio 22 d. 19.30 val. tiesiogiai per LNK

ŽMONĖS 2017: pretendentai tapti Metų feisbuko žvaigžde (12 nuotr.)
+6