„Žmonės 2020“ raudonojo kilimo transliacijos vedėjai: kas juos puošė?

„Žmonės 2020“ raudonojo kilimo vedėjai / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
„Žmonės 2020“ raudonojo kilimo vedėjai / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Laura Kešytė
Šaltinis: Žmonės
2020-01-23 18:12
AA

„Žmonės 2020“ apdovanojimų metu vyko dvi internetinės transliacijos žurnalo „Žmonės“ feisbuko paskyroje. Renginio svečius ant raudonojo kilimo per pirmąją transliaciją kalbino patyrusi vedėjų komanda – kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė, tinklaraštininkė Simona Burbaitė ir TV laidų vedėjas Žygimantas Stakėnas.

Stilingai pasipuošę vedėjai prieš pat transliaciją išdavė, kas būtent jiems šį vakarą padėjo sužibėti. Jų fotosesijos akimirkos įamžintos prie baldų salono „Lauksva“ sofos.

Dovilė Filmanavičiūtė: didžiausias mano ginklas nėra suknelė

Komunikacijos specialistei, kūrybininkei Dovilei Filmanavičiūtei suknelę kūrė žinoma dizainerė, prekinio ženklo „2ru2ra“ įkūrėja Olga Filatova Kontrimienė.

„Žinau, kas man tinka ir patinka, taigi, manęs tikriausiai nepamatysite su suknele, kuri nutiko kaip mergaitiškas kaprizas, bet visiškai neatitinka mano galimybių. Esu nestandartinė moteris, turiu keletą patikrintų triukų ir pirmiausiai stengiuosi jaustis gerai“, – komentavo Dovilė.

„Be to, man labai svarbu drabužių tvarumas. Aš – ne iš tų, kurios kiekvienam renginiui įsigyja po naują suknelę, bet iš tų, kurios nori puoštis savo asmenybe. Nuoširdžiai manau, kad didžiausias mano ginklas ant raudonojo kilimo – ne suknelė, o greita reakcija, išankstinis pasiruošimas ir didelės pastangos žiūrovams perteikti, kokie garbūs svečiai susirinko į ceremoniją“, – sakė  vedėja.

Simona Burbaitė: stilius – daugiau nei apranga

„Kadangi tai – vienas svarbiausių ir kokybiškiausių metų renginių Lietuvoje, apie savo įvaizdį pradedu galvoti jau rugsėjo – spalio mėnesį. Man svarbi net menkiausia įvaizdžio detalė, tad nesinori to pasilikti paskutinei minutei“, – pasakojo  tinklaraštininkė ir knygos „Tavo geriausia draugė“ autorė Simona Burbaitė.

Jos įvaizdžiu apdovanojimų metu rūpinosi patyrusi profesionalų komanda: suknelę kūrė „Más 924“, šukuoseną darė Mantas Tautvaišas, o makiažą – Neringa Čukinienė.

„Didelį dėmesį skiriu įvaizdžio vientisumui, taigi – ir nagų spalvai, šukuosenai, makiažui ir, žinoma, kvepalams. Be to, man stilius – ne tik apranga, bet ir asmenybė. Tai – skleidžiamos vertybės, gyvenimo būdas, manieros, pasitikėjimas savimi bei charizma“, – teigė Simona.

Anot jos, aprangos kodas „black tie“ diktuoja, jog laukia ypatingas ir iškilmingas vakaras. Visgi, norint jį atitikti, nebūtina išleisti šimtų ar net tūkstančių eurų.

„Pasitelkus šiek tiek fantazijos, kūrybiškumo ir turint bent minimalią stiliaus nuojautą ant raudono kilimo galima pademonstruoti individualų ir išskirtinį stilių. Atsimenu, pernai per apdovanojimus vilkėjau blizgantį kelnių ir švarko kostiumą, kuris man kainavo vos 30 eurų. Nebūtinai tai, kas brangu, yra skoninga, stilinga ir originalu“, – tikino žinoma tinklaraštininkė.

Apdovanojimų „Žmonės 2020“ raudonojo kilimo vedėjai (16 nuotr.)
+10

Žygimantas Stakėnas: dėvėti smokingą – šventė

Žinomas renginių vedėjas Žygimantas Stakėnas tokiam vakarui rinkosi „Suit Supply“ klasikinį smokingą.

„Dažnai vedu renginius, todėl turiu savo kostiumų eilutę. Tik ne smokingą, todėl šiandien man – ypatinga šventė.“

Tiesa, vedėjas sakė, jog renkantis drabužius svarbu jaustis patogiai: „Nemanau, kad iš reikalo vilkčiausi kažką, kas spaustų, nesueitų ar šiaip keltų diskomfortą. Rūbas pirmiausia turi tikti ir patikti“, – sakė Žygimantas.

„Ir šiaip svarbu palaikyti formą, turėti savo stilių ir gerai atrodyti kasdien“, – pridūrė jis.

Svečius fotografavo „ŽMONĖS Foto“ komanda, o nuostabią studiją padėjo paruošti baldų gamintojai „Lauksva“ ir dekoratoriai „Kandeliabrai event design“.

Apdovanojimų „Žmonės 2020“ raudono kilimo svečiai (239 nuotr.)
+233