„Žmonių 2017“ ceremonijos svečius kalbins Astos Masalskienės ir Livijos Gradauskienės duetas

Asta Stašiatytė-Masalskienė ir Livija Gradauskienė
Asta Stašiatytė-Masalskienė ir Livija Gradauskienė
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-18 10:50
AA

Tiesioginė Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimų „Žmonės 2017“ transliacija per LNK vyks iš prabangia ceremonijos vieta tapusios koncertų salės „Compensa“. Iškilmingo renginio metu bus apdovanoti ryškiausi pramogų pasaulio žmonės.

Čia bus paskelbti „Metų atradimas“, „Metų stiliaus ikona“, „Metų feisbuko žvaigždė“, „Mylimiausia metų aktorė“ ir „Mylimiausias metų aktorius“, „Mylimiausia metų TV laidų vedėja“ ir „Mylimiausias metų TV laidų vedėjas“, „Mylimiausia metų atlikėja“ ir „Mylimiausias metų atlikėjas“, o ceremonijos pabaigą vainikuos „Metų žvaigždės“ apdovanojimas.

Apdovanojimai „Žmonės 2017“: balsuoti nominacijose galite čia.

„Žmonės 2017“ ceremonija žada ne tik puikų reginį scenoje su netikėtais žinomų atlikėjų pasirodymais, bet ir „Oskarų“ vertą raudonojo kilimo žvaigždžių paradą su daugiau nei puse tūkstančio kviestinių svečių.

Žvaigždes ant raudonojo kilimo pasitiks „Nuo... Iki..“ laidos kūrėjai, o susirinkusius į ceremoniją svečius stebins specialiai vienam vakarui atsikūręs legendinis Livijos Gradauskienės ir Astos Stašaitytės-Masalskienės duetas. Asta ir Livija įsikurs specialioje studijoje „Compensos“ salės balkone ir prieš oficialiosios ceremonijos pradžią kalbins pačius ryškiausius praėjusių metų žmones.

„Susitiksime kaip dvi geros draugės, kurios vieną kitą supranta iš pusės žodžio. Tikrai labai smagu, nes nieko gyvenime nėra geriau už senus ir laiko patikrintus draugus“, – sako Livija Gradauskienė.

„Gal žmonėms atrodo, kad su Livija susitinkame kasdien, bet iš tikrųjų matomės vos keletą kartų per metus, todėl turėsime ką apkalbėti“, – šypsosi Asta Stašaitytė-Masalskienė.

„Pačiupinėsime visus, pažiūrėsime, ar tikrai tokie gražūs atrodo, kaip „Žmonių“ viršeliuose“, – juokiasi Livija.

„Čia reta galimybė legaliai visus apšnekėti visiems girdint, jokios nuodėmės. Visos apkalbos bus oficialios, tikra prabanga!“ – kvatojasi Asta.

Pasak dueto, praėję metai pramogų pasaulyje buvo ryškūs, todėl jų studijoje bus aptarta daug temų, pakalbinta žinomų žmonių, kuriems moterys parengė daug pikantiškų klausimų. Beje, Livija rengia Astai staigmeną.

Pakalbinusios į renginį besirenkančius metų ryškiausiuosius, moterys estafetę perduos „Žmonės 2017“ ceremonijos vedėjams. Tiesioginės transliacijos pradžia – 19.30 val. per LNK.